اولین نگاه به بخش داستانی بازی Halo Infinite

کمتر از دو ماه تا انتشار Halo Infinite توسط استودیو 343 مانده است و بالاخره می‌توانیم جزئیاتی از بخش تک نفره داستانی این بازی ببینیم.

Halo Infinite در تست‌ها طرفداران زیادی را جذب کرد و تست‌های فنی موفقی داشت. عدم وجود هرگونه ویدیو از بخش داستانی این بازی از سال 2019 کمی نگران کننده بود، ولی بالاخره 343 Industries تریلری از بخش داستانی این بازی منتشر کرد و نگرانی‌ها را برطرف کرد.

در این تریلر ما اولین نگاه به بخش داستانی Halo Infinite را داشتیم که یک ماموریت را به ما نمایش داد. مرور اجمالی که در این تریلر از بازی شد، یک نمای کلی از دنیای جهان باز Halo را نیز به ما نشان داد. با نزدیک شدن Master Chief به پایگاه تبعیدشدگان، توانستیم شاهد بسیاری از تله‌های در اینبازی جهان باز باشیم.

بازی Halo همیشه یکی از پرطرفدارترین بازی‌های انحصاری ایکس باکس بوده است و خوشبختانه توانسته است که همان موارد قبلی را حفظ کند و هنوز در شکوه خود بماند. نگاهی به نقشه بازی همچنین موارد کلکسیونی و ماموریت‌های جانبی را به ما نشان داد. همچنین به نظر می‌رسد در طول بخش داستانی یک شخصیت به دنبال شما است و شما را تحت تعقیب قرار می‌دهد. Halo Infinite به اندازه بقیه بازی‌های استودیو 343 جذاب به نظر می‌رسد.

مقایسه Halo و Far Cry بسیار راحت است، اما همچنان به نظر می‌رسد که Halo Infinte قسمت‌های خیلی زیادی دارد که هنوز فاش نشده‌اند. تنها مشکلی که Halo در زمان انتشار دارد این است که شما نمی‌توانید بخش داستانی را با دوستان خود بازی کنید و این قابلیت در آینده قرار است به بازی اضافه شود.

استودیو 343  بالاخره با انتشار تریلر و گیمپلی از بخش داستانی بازی توانست بسیاری از طرفداران را تا زمان عرضه بازی خوشحال کند. معرفی بخش داستانی بازی بعد از این همه مدت کمی دور از انتظار بود ولی همین که تواسنستیم جزئیات کمی از این بخش را قبل از انتشار ببینیم، خیال بسیاری از طرفداران را راحت کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها