بازی Gotham Knights از قابلیت کواپ 4 نفره پشتیبانی خواهد کرد

چی میتونه بدتر از رو به رو شدن به یکی از اعضای خانواده بتمن در هناگ جرم باشه؟ رو در رو شدن با همه آنها. به نظر می‌رسد که استودیو برادران وارنر تصمیم گرفته است تا قابلیت کواپ چهار نفره را برای بازی با دوستان به بازی Gotham Knights اضافه کند. شما می‌توانید کل خانواده رو با دوستان خود در برابر جرم و جنایت کنترل کنید، البته به جز پدر خانواده که در بازی خبری از او نیست. در ادامه با مازستا همراه باشید.

بازی Gotham Knights در ابتدا قرار بود از ویژگی کواپ دو نفره پشتیبانی کند، ولی اگر به صفحه بازی در PSN بروید در توضیحات بازی می‌بینید که پشتیبانی کواپ 4 نفره با استفاده از سرویس PS Plus نیز در دسترس خواهد بود. بهتر است که از همین حالا با دوستان خود برای انتخاب نقش صحبت کنید.

این تغییرات در ابتدا در ردیت مشاهده شده بود. بعد از بررسی‌های بیشتر این اطلاعات را در توضیحات فروشگاه پلی استیشن نیز مشاهده کردیم. بهتر است از همین حالا Nightwing و  Redhood را انتخاب کنید تا در زمان انتشار بازی با دوستان خود به مشکل نخورید.

بازی Gotham Knights

پس از یک بار تاخیر، بازی Gotham Knights برای انتشار در 25 اکتبر امسال برنامه ریزی شده است. در ابتدا بازی قرار بود همزمان با Elden Ring منتشر شود ولی با توجه به اینکه هنوز خبرهای الدن رینگ آرام نگرفته است، تاخیر بازی قطعا یک چیز خوب برای برادران وارنر است.

به نظر توسعه دهندگان بازی از قبل برنامه انتشار کواپ چهار نفره را داشتند، ولی حالا که چند ماه دیگر برای توسعه زمان دریافت کرده‌اند می‌خواهند در هنگام عرضه این قابلیت را به بازی اضافه کنند.

هنوز معلوم نیست که این اطلاعات به اشتباه از سوی پلی استیشن منتشر شده است یا برادران وارنر از قصد چنین چیزی را خواسته است. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها