تعداد بازیکنان GTA IV بعد از عرضه GTA Trilogy 30 درصد افزایش یافت

بعد از فاجعه بزرگ راک استار و ریمستر سه گانه GTA که تمامی اخبار آن را در مازستا پوشش داده‌ایم به نظر می‌رسد که GTA IV توانسته است که از این فاجعه سود مناسبی بکند. به نظر بازیکنان بعد از اینکه از این سه گانه ناامید شدند دوباره به GTA IV روی آورده‌اند.

تعداد بازیکنان GTA IV بعد از عرضه GTA Trilogy 30 درصد افزایش یافت
تعداد بازیکنان GTA IV بعد از عرضه GTA Trilogy 30 درصد افزایش یافت

بسیاری از طرفداران GTA وقتی شنیدند که راک استار می‌خواهد تا سه گانه اصلی را بازسازی و منتشر کند، امیدوار بودند که دوباره افکار شاد و نوستالژی گذشته خود را زنده کنند. برای طرفداران سری‌های اولیه GTA این فرصتی بود که تا خاطرات خود را با کیفیت بالا و تصاویر بازسازی شده در کنسول‌های مدرن و تلویزیون‌های مدرن دوباره مرور کنند.

متاسفانه سه گانه بازسازی شده هیچ چیزی که انتظار می‌رفت نشد و با مشکلات فراوانی که بر پورت‌ها تاثیر می‌گذاشتند عرضه شد. این نسخه بازسازی شده با اینکه توسط متخصصان تیم Grove Street Games هدایت می‌شد، از اشکالات و باگ‌های زیادی رنج می‌برد. البته بازیکنان کم نگذاشتند و با ارائه نقدهای منفی حسابی از دل توسه دهندگان درآمدند. این سه گانه در حال حاضر در متاکریتیک کمتر از 1 امتیاز دارد.

این وضعیت متاسفانه باعث شده بود که طرفداران واقعا به دنبال یک بازی نوستالژی با کیفیت و وضوح بالا باشند، زیرا GTA 4 به دلایلی از زمان عرضه سه گانه شاهد افزایش چشم گیر بازیکن بوده است. GTA 4 یکی از قسمت‌های جذاب این سری است که داستان نیکو بلیک را دنبال می‌کند. رانندگی سنگین و واقعی بود و بازی به خوبی اواسط دهه 2000 را نمایش می‌دهد.

این بازی در 30 روز گذشته نزدیک به 28 درصد افزایش بازیکن داشته است و در حال حاضر طرفداران بیشتری را در حال جذب کردن است. این اعداد و ارقام توسط steamDB ردیابی شده‌اند که به معنای این است که فقط بازیکنان رایانه این بازی از طریق استیم شناسایی شده‌اند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

تعداد بازیکنان GTA IV بعد از عرضه GTA Trilogy 30 درصد افزایش یافت

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها