نسخه موبایل بازی GTA Definitive Edition با تاخیر منتشر خواهد شد

CHAOS GROUP VRAY next rendering engine cpu render gpu render ویری نکست v-ray next

V-Ray Next( ویری نکست)

V-Ray Next معروف ترین و پرکاربرترین موتور رندرینگ از شرکت chaosgroup در ایران است. به جرات میتوان گفت که هیچ موتور رندرینگ دیگری تا این

ادامه مطلب »

همانطور که در مازستا اشاره کرده بودیم، شرکت Rockstar سال میلادی گذشته مجموعه بازی‌های GTA کنسول PS2 را بازسازی کرد و به کنسول‌های امروزی آورد. این سه گانه با نام بازی GTA Definitive Edition معرفی شد و به محض ورود با انتقاد شدید بازیکنان رو به رو شد.

گرافیک بازی شباهت زیادی به نسخه‌های موبایلی نسخه اصلی داشت که با وجود معرفی نسخه بازسازی شده موبایل کمی عجیب است. با این حال، هر تاریخ انتشاری که شرکت Take Two برای نسخه موبایلی این سه گانه در سر داشت به عقب افتاده است.

همانطور که توسط VGC گزارش شده است، در جدیدترین گزارش درآمد شرکت Take Two نوشته شده است که GTA Definitive Edition در بین ماه‌های مارس و فوریه سال 2023 برای موبایل عرضه می‌شود.

بازی GTA Definitive Edition
بازی GTA Definitive Edition

با توجه به اینکه Rockstar و Take Two هر دو خبر داده بودند که بازی GTA Definitive Edition در نیمه اول سال 2022 به موبایل می‌آید،‌حدس می‌زنیم که بازی با تاخیر رو به رو شده باشد.

البته نیمه اول سال 2022 هنوز تمام نشده است. در حال حاضر 6 هفته تا اتمام این زمان وقت هست که ممکن است زمان کافی برای Rockstar باشد تا مجموعه بازسازی شده GTA را به اندروید و IOS بیاورد.

با این حال،‌ تغییر لحظه آخری گزارش مالی و عدم وجود تاریخ انتشار رسمی با نزدیک شدن به اتمام نیمه اول 2022 ممکن است نشانه‌ای باشد که این بازی در بهترین حالت در نیمه دوم 2022 عرضه می‌شود.

همانطور که گفتیم سه گانه بازسازی شده GTA خیلی موفق نبوده. این سه گانه قرار بود حواس طرفداران مشتاق GTA 6 را پرت کند، ولی کیفیت بد این بازسازی تنها باعث شد که طرفداران به دنبال یک نسخه بهتر و جدیدتر از GTA باشند. برخی از مشکلات جدی بازی در دسترس نبودن آن در روزهای اول برای بازیکنان پیسی و بارانی که بازی را غیر قابل پخش می‌کرد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها