تریلر سه گانه GTA: The Trilogy منتشر شد

شرکت راک استار به تازگی رازی را فاش کرده بود، این شرکت در طی این مدت مشغول ریمستر بازی‌های اولیه GTA بوده است. GTA Vice City، GTA San Andreas و GTA 3 بازی‌های ریمستر شده این سری هستند. تریلر GTA: The Trilogy بالاخره در همین راستا منتشر شد.

پیش خرید این بازی در پلتفرم‌های مختلف شروع شده است. این بازی در 11 نوامبر به قیمت 60 دلار منتشر می‌شود، البته ممکن است بتوانید این بازی را با کمی تخفیف از فروشگاه مستقیم راک استار خریداری کنید.

توضیحات ریمستر این بازی شامل پیشرفت‌های مختلف بصری به سبک GTA V است، ولی حالت طبیعی این بازی‌ها را نگه می‌دارد. این نسخه پیشرفت‌های مورد توجه دیگه‌ای در نقشه بازی، سلاح‌ها، رادیو و نشانه‌گیری را نیز داشته است. نسخه رایانه این بازی شامل Nvidia DLSS و اضافات جدید نیز می‌شود.

تریلر سه گانه GTA: The Trilogy منتشر شد
تریلر سه گانه GTA: The Trilogy منتشر شد

سیستم موردنیاز این سری همانطور که انتظار می‌رفت بسیار پایین است. این بازی 45 گیگابایت فضا خواهد گرفت. یکی از واضح‌ترین راهنمایی‌ها برای وجود این سه گانه، مخالفت و جنگ استودیو Take Two با مادسازان این بازی‌ها بود.

ریمسترها معمولا ارزش مبلغی که می‌دهید را ندارند، ولی در این مورد GTA 3 بازی نیست که بتوانیم از آن بگذریم. 20 سال از عرضه رسمی این بازی می‌گذرد که عرضه ریمستر آن را بسیار مهم کند. با توجه به تریلر عرضه شده این ریمستر به نظر فوق‌العاده می‌رسد. کیفیت شخصیت‌ها در عین حال که بهتر شده‌اند در همان حالت کلاسیک و خاطه انگیز خود مانده‌اند.

به نظر می‌رسد که به غیر از جلوه‌های گرافیکی تغییرات بیشتری برگرفته از GTA V به این بازی اضافه شده است. اطلاعات یا جزئیات دقیقی از دیگر تغییرات نداریم، ولی چیز تا عرضه این بازی نمانده است پس به زودی تمام این جزئیات را درون بازی می‌بینیم.

به مناسبت 20 سالگی GTA 3 آیتم‌هایی به GTA Online اضافه خواهد شد تا بازیکنان را تا عرضه ریمستر سرگرم نگه دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها