تریلر مقایسه کیفیت بازی Crysis Remastered Trilogy در کنسول‌های Xbox Series X و Xbox 360

استودیو کرایتک چندی پیش اولین ریمستر از بازی کرایسیس (Crysis Remastered) را منتشر کرده و بسیاری از گیمرها را حسابی خوشحال کرد. حال این استودیو در حال کار بر روی یک ریمستر سه گانه، موسوم به بازی Crysis Remastered Trilogy است که به زودی برای پلتفرم‌های گوناگون معرفی شده و اینک شاهد انتشار تریلر مقایسه آن، با نسخه‌های اولیه این بازی هستیم.

تریلر مقایسه کیفیت بازی Crysis Remastered Trilogy در کنسول‌های Xbox Series X و Xbox 360
تریلر مقایسه کیفیت بازی Crysis Remastered Trilogy در کنسول‌های Xbox Series X و Xbox 360


اگر چه Crysis Remastered نخست با کیفیت گرافیکی نسبتاً پایینی به عنوان یک بازی نسل نهمی روبرو بود، اما در نهایت بازخورد بالایی را از بازار دریافت کرد. در همین حال کرایتک تصمیم به انتشار یک سه گانه جدید گرفته است که نام بازی Crysis Remastered Trilogy بوده و برای اولین بار در خرداد ماه سال 1400 معرفی شد.


در جدیدترین تریلر سه گانه ریمستر شده Crysis Remastered Trilogy، شاهد مقایسه گرافیک ریمستر بازی‌های کرایتک با نسخه‌های اولیه آنها هستیم. این مقایسه بین دو کنسول Xbox Series X و Xbox 360 صورت گرفته است. افزون بر بهبودهای گرافیکی، استودیوی سازنده بر روی نور و فناوری رهگیری پرتو نور نیز مانورهای فراوانی داده است. این ریمستر به نمایش تفاوت عمیقی می‌پردازد که یک بازی را از سال 2011 به سال 2021 منتقل می‌کند.


به بیان ساده‌تر می‌توانید شاهد بهبود بزرگی باشید که یک بازی نسل هفتمی با سوئیچ به یک بازی نسل نهمی تجربه می‌کند. بازی Crysis Remastered Trilogy برای پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5 و کنسول‌های نسل هشتم روانه بازار می‌شود. در ادامه می‌توانید شاهد این تریلر جذاب از مقایسه کیفیت ریمستر Crysis Remastered Trilogy با نسخه نخست آن در کنسول‌های ایکس باکس باشید.

یکی از مشکلات بازی های جدید، تفاوت بسیار زیاد در نمایش نسخه های اولیه و نسخه نهایی آن در زمان عرض می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها