شخصیت Tommy هنوز نمی‌تواند در GTA: Vice City شنا کند

آیا شخصیت Tommy در GTA: Vice City را به یاد دارید؟ سه گانه بازسازی شده GTA همانطور که در گذشته در مازستا به آن اشاره کرده‌ایم قرار است هفته دیگر بر روی اکثر پلتفرم‌ها عرضه شود. برخی از افراد شانس این را داشته‌اند که قبل از عرضه رسمی این بازی را امتحان کنند که منجر به پخش آنلاین ویدیوهایی از این بازی شده است. با توجه به این ویدیوها به نظر می‌رسد تامی ورسیتی با اینکه 20 سال برای یادگیری شنا وقت داشت، هنوز نمی‌تواند وارد آب شود.

بازی Vice City از میامی الگوبرداری شده است. مکانی واقع در کنار ساحل که نشان می‌دهد که بخش بزرگی از بازی می‌تواند در آب اتفاق بیفتد. درحالی که در این بازی قایق‌های زیادی وجود دارد و کسانی که نسخه اصلی این بازی را به یاد داشته باشند می‌دانند که تامی شنا بلد نیست. در واقع، دشمن اصی شما در GTA: Vice City چیزی نیست جز H2O.

شخصیت Tommy هنوز نمی‌تواند در GTA: Vice City شنا کند
شخصیت Tommy هنوز نمی‌تواند در GTA: Vice City شنا کند

همانطور که در ویدیوهای پخش شده مشاهده شده است، نسخه بازسازی شده Vice City این عدم توانایی را هنوز در تامی نگه داشته است. راهنمای اصلی بازی GTA: Vice City به بازیکنان هشدار می‌دهد که از آب دور بمانند تا تامی از خطر حمله کوسه‌ها ایمن باشد.

ظاهرا دلیل اصلی اینکه تامی در نسخه اصلی نمی‌توانست شنا کند، زمان کم Rockstar برای اضافه کردن این قابلیت بود. از آنجایی که در طی زمان مادهایی به بازی اضافه شده بود که به تامی شنا یاد می‌داد، بازیکنان انتظار داشتند که این قابلیت در نسخه بازسازی نیز در دسترس باشد. قابل ذکر است که این 3 گانه از سیستم و تنظیمات GTA V استفاده می‌کند، ولی این تنظیمات در مورد شنا صدق نمی‌کند.

در حالی که بسیاری از تنظیمات نسخه‌های قبلی در این بازسازی بهبود یافته است، این سه گانه هنوز ویژگی‌های کلاسیک خود را حفظ کرده است. اطلاعات بیشتر درباره این بازی ممکن است توسط بازیکنان فعلی منتشر شود، ولی با توجه به زمان کمی که تا عرضه این بازی داریم به زودی تمام این اطلاعات را خودمان کشف می‌کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها