معرفی دوره راهنمای ایجاد انیمیشن سه بعدی در Maya برای مبتدیان

اگر به فکر ایجاد انیمیشن سه بعدی در Maya هستید اما هیچ پیش‌زمینه‌ای در این حوزه ندارید، باید از یک آموزش حرفه‌ای استفاده کنید. در ادامه به معرفی راهنمای ایجاد انیمیشن سه بعدی در Maya خواهیم پرداخت که یکی از جامع‌ترین آموزش‌ها برای مبتدیان است. با مازستا همراه باشید تا با دوره‌ی آموزشی Intro to Maya 3D Animation for Beginners بیشتر آشنا شوید.

شرح دوره ایجاد انیمیشن سه بعدی در Maya

این دوره یک آموزش گام به گام از نحوه‌ی کار با مایا را در اختیار کاربران مبتدی قرار می‌دهد. در این آموزش شما مدلسازی، تکسچرینگ، رندرینگ، نورپردازی، متریال، ریگینگ، انیمیشن و دینامیک را یاد می‌گیرید.

این دوره با ایجاد یک صحنه از یک آدم برفی شروع می‌شود و نمای کلی از قابلیت‌های مایا در اختیارتان قرار خواهد کرد. کم کم وارد عمق برنامه‌ی مایا خواهید شد و می‌توانید قدم به قدم به ایجاد یک انیمیشن سه بعدی بپردازید.

در واقع در این آموزش 126 آموزش ویدیویی وجود دارد که به طور میانگین هر ویدیو حدود 10 دقیقه است. می‌توانید این آموزش‌ها را به ترتیب مشاهده کنید و قدم به قدم تکنیک‌های خاص ایجا‌د انیمیشن 3بعدی در Maya را یاد بگیرید.

ایجاد انیمیشن سه بعدی در Maya

در این دوره چه چیزهایی یاد می‌گیرید؟

  • نسخه Maya 2020 به بالا
  • Adobe Photoshop برای برخی از فایل های تکسچر
  • Adobe After Effects برای برخی از درس های رندر

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

  • دانش‌اموزان مبتدی
  • علاقه‌مندان به ایجاد انیمیشن در Maya

پیش نیازهای دوره

  • برای این دوره شما نیاز به پیش‌نیاز خاصی نخواهید داشت.

راهنمای ایجاد انیمیشن سه بعدی در Maya برای مبتدیان «Intro to Maya 3D Animation for Beginners» توسط شرکت Udemy از طریق وبسایت udemy.com منتشر شد و در دسترس است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها