استودیو Kojima Productions در حال کار بر روی یک انیمه است

از آنجایی که به نظر می‌رسد که هیدئو کوجیما آخرین کارهای پروژه Death Stranding را به پایان رسانده است، طرفداران مشتاقانه منتظرند تا ببینند برنامه‌های او در آینده چیست. طبق معمول او هنوز هم محرمانه کار می‌کند، ولی مصاحبه‌ای توانسته است اطلاعات کمی از برنامه‌های او و داستان هایی در مورد یک انیمه را در دسترس قرار بدهد. در ادامه با مازستا همراه باشید تا آینده این بازی ساز مرموز را بررسی کنیم.

استودیو Kojima Productions در حال کار بر روی یک انیمه است
استودیو Kojima Productions در حال کار بر روی یک انیمه است

در ترجمه مصاحبه‌ای که با کوجیما صورت گرفته است او گفته است که تیم او قصد دارد تا روی بازی‌های کوچک‌تر کار کند، بازی‌هایی که جهان باز یا شوتر نیستند. استودیو کوجیما نیز به نظر در حال کار بر روی یک انیمه است که می‌تواند در قالب یک فیلم بلند عرضه شود.

به تازگی در مازستا اعلام کرده بودیم که این بازی‌ساز در حال ساخت یک بازی جدید و چالش برانگیز است. در مصاحبه جدید هم او گفته است که در حال حاضر 3 برنامه در استودیو دارد. یک بازی AAA بزرگ، یک بازی کوچک‌تر که جهان باز یا شوتر نیست و یک انیمه که در کوجیما پروداکشنز در دست ساخت است.

با توجه به اینکه کوجیما پروداکشنز به تازگی یک بخش تلویزیون، فیلم و موسقی در لس انجلس راه‌اندازی کرده است، ساخت یک انیمه خیلی تعجب‌آور نیست. هیچ اطلاعاتی از این انیمه وجود ندارد، ولی باید انتظارش را داشته باشیم.

خوشبختانه از آنجایی که درباره کوجیما صحبت می‌کنیم، هنوز یک بازی بزرگ AAA در دست ساخت است. کوجیما قبلا به آن اشاره کرده است و آن را جدید و چالش برانگیز توصیف کرده است.

متاسفانه به نظر می‌رسد که باید بیشتر از چیزی که انتظار می‌رود صبر کنیم تا درباره پروژه‌های کوجیما بفهمیم. کوجیما همچنین اعلام کرده است که این شرکت در طول همه گیری تلاش داشته است تا کارکنان جدیدی را برای توسعه استخدام کند،‌ پس می‌توان حدس زد که توسعه خیلی سریع پیش نمی‌رود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها