شایعه ساخت بازی‌های Metal Gear، Catlevania و Silent Hill!

طبق گزارش‌ها , شایعه های اخیر، کونامی در حال بازگشت برای ساخت بازی‌های Castlevania، Metal Gear و Silent Hill است.

با توجه به ممنابع ناشناس در کونامی، این شرکت در حال آماده شدن برای هر سه بازی است. اولین مورد بازی Castlevania است که توسط استودیو کونامی ژاپن است و با کمک استودیو‌های خارجی در دست ساخت است.

شایعه ساخت بازی‌های Metal Gear، Catlevania و Silent Hill!
شایعه ساخت بازی‌های Metal Gear، Catlevania و Silent Hill!

گفته می‌شود ک Metal Gear نیز توسط استودیویی با نام Virtous در حال بازگشت است. این استودیو همچنین در بازی‌های NBA، Devil May Cry، TLOU 2، Star Wars Jedi Fallen Order و League of Legends دست داشته است.

این استودیو نیز در ساخت دوباره بازی‌های Bioshock، Dark Souls Remastered و The Outer Worlds نقش داشته است. این ساتودیو همچنین در بخش هنری به بازی‌های Battlefield 1، Uncharted 4 و Horizon Zero Dawn کمک کرده است.

Metal Gear در مراحل اولیه توسعه است و بر روی Metal Gear 3 متمرکز خواهد بود. کونامی همچنین برنامه دارد تا ریمستر‌هایی از این بازی منتشر کند تا به نسخه اصلی برسد.

در نهایت، گزارش شده است که چندین بازی Silent Hill نیز در دست ساخت است، که یکی از آنها در اوایل امسال به یک استودیو خارجی واگذار شد.

کونامی از نظر فنی هرگز از تجارت ساخت بازی خارج نشد، حتی پس از خروج هیدئ. کوجیما در سال 2015. کونامی کم کم به سمت ساخت ماشین‌های قمار رفت، ولی در سال 2018  Metal Gear Survive را منتشر کرد.

تازه‌ترین بازی کونامی هم eFootball است که جایگزین PES شده است. این بازی به طور کلی نقد‌های منفی داشته است و به سرعت به بدترین بازی در استیم تبدیل شده است.

باید دید که نظر طرفداران درباره بازی‌های در دست ساخت بازی چی‌ خواهد بود. برای بسیاری متال گییر بدون هیدئو کوجیما غیرممکن است. کوجیما همچنین بر Slent Hill نیز کار کرده است که حس کمبود این هنرمند را در کونامی بیشتر می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها