ماینکرفت باری دیگر از طرفداران می‌خواهد تا mob بعدی بازی را انتخاب کنند

redshift ردشیفت

Redshift (ردشیفت)

Redshift اولین موتور رندرینگ GPU-Based Biased Render دنیاست که از قضا یکی از بهترین موتورهای رندرینگ بر پایه کارت گرافیک نیز هست. مدتی است که

ادامه مطلب »

ماینکرفت یکی از بازی‌هایی است که تا به امروز نیز به روز رسانی می‌شود و به نظر می‌رسد که این به روز رسانی‌ها هنوز هم ادامه دارند.  ماینکرفت در سال 2011 معرفی شد و یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها بر روی تمامی پلتفرم‌ها است.

ماینکرفت هرسال برنامه‌ای را با عنوان  Minecraft Live برگزار می‌کند که هر ساله 3 شخصیت منفی را برای بازی ماینکرفت ارائه می‌دهد و از طرفداران درخواست می‌کند تا یکی از آنها را انتخاب کنند.

ماینکرفت باری دیگر از طرفداران می‌خواهد تا mob بعدی بازی را انتخاب کنند
ماینکرفت باری دیگر از طرفداران می‌خواهد تا mob بعدی بازی را انتخاب کنند

برنامه امسال هم مانند هرسال، سه شخصیت جدید معرفی کرد. طرفدران باید در حال حاضر از بین Glare، Allay و Cop Golem انتخاب کنند تا یکی از آنها وارد ماینکرفت شود. دو شخصیت دیگر نیز به احتمال زیاد کاملا حذف می‌شوند.

توسعه دهنده ماینکرفت، Mojang این شخصیت‌ها را در ویدیو‌های یوتیوب معرفی کرد. Copper Golem به صورت اتفاقی هر دکمه Copper که بدون مراقبت باشد فشار می‌دهد. البته با گذشت زمان Copper Golem زنگ می‌زند و تبدیل به یک مجسمه می‌شود.

Glare نیز یک هیولای بدخلق است که در تاریکی صداهایی در می‌آورد تا هیولاهای دیگر اسپاون شوند. در آخر هم Allay یک پری است که هر آیتمی که به او بدهید را می‌برد و میزان بیشتری از آن آیتم را پیدا می‌کند.

همه آنها شخصیت‌های جالبی به نظر می‌رسند، ولی فقط  یکی از آنها به بازی راه پیدا می‌کند. سال گذشته برنامه ماینکرفت لایو، سه شخصیت Ice Wiazrd، Floral cow و Glow Squid معرفی کرد که همگی فوق‌العاده بودند، ولی فقط Glow Squid به بازی راه پیدا کرد و دو شخصیت دیگر به خاطره‌ها پیوستند.

برنامه Minecraft Live در 16 اکتبر برگزار می‌شود. در این برنامه برنده امسال معرفی و به بازی اضافه می‌شود.

شما هم می‌توانید در تاریخ 16 اکتبر در توییتر رای خود را به شخصیت موردعلاقه خود بدهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها