آپدیت بزرگ The Wild ماینکرفت در 2022 عرضه می‌شود

Mojang به تازگی به روز رسانی The Wild را برای ماینکرف معرفی کرده است، این به روز رسانی برای عرضه در 2022 برنامه ریزی شده است. این به روز رسانی شامل Deep Dark Biome نیز می‌شود که از عرضه به روز رسانی Caves and Cliffs به تعویق افتاده است.

آپدیت بزرگ The Wild ماینکرفت در 2022 عرضه می‌شود
آپدیت بزرگ The Wild ماینکرفت در 2022 عرضه می‌شود

به روز رسانی بزرگ 2022 بر بهبود دنیای بازی تمرکز می‌کند و Deep Dark Biome را در زیر نقشه فعلی بازی اضافه می‌کند. Deep Dark Biome در مراسم ماینکرفت لایو 2020 معرفی شده بود و قرار بود که امسال با به روز رسانی Caves and Cliffs عرضه شود.

Deep Dark Biome عمیق‌ترین ناحیه بازی ماینکرفت است که در زیر لایه Bedrock کنونی بازی قرار دارد. در این لایه شما یک تمدن ویران شده را و دشمنان بدون چشم به نام Warden را مشاهده خواهید کرد.

Mojang همچنین خبر از افزودن قورباغه‌ها را به بازی داد. قورباغه‌ها در Biome وجود دارند و کرم شب تاب می‌خورند. در آدیت جدید بلوک‌های گلی نیز به بازی اضافه می‌شوند که می‌توانید آنها را به آجرهای گلی تبدیل کنید.

این به روز رسانی نسبت به Caves and Cliffs زیاد چشمگیر نیست و تمرکز بیشتری بر استودیو تا بر کیفیت بازی دارد.

همچنین نتایج انتخاب Mob جدید بازی مشخص شد و Allay برنده این رای گیری شده است. Allay یک فرشته بالدار آبی است که Mob دوستانه‌ای برای بازیکنان است. او به صدای آهنگ می‌رقصد و هگامی که به او هدیه‌ای دهید، برای جمع آوری مقدار بیشتری از آن برای بازیکنان به جست‌و‌جو می‌رود. اگر بلوک موسیقی در نزدیکی وجود داشته باشد Allay یافته‌های خود را در آنجا رها می‌کند. Allay به همراه آپدیت 2022 ماینکرفت به بازی اضافه می‌شود.

Mojang برنامه‌های دیگری هم برای بازیکنان دارد و به زودی قرار است بازی ماینکرفت در گیم پس برای بازیکنان pc موجود شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها