Jason Momoa به جمع بازیگران فیلم Minecraft پیوست

جیسون موموآ به نطر در حال انجام مذاکرات نهایی برای پیوستن به بازیگران فیلم ماینکرفت است. این خبر بعد از پخش شایعات درباره کنسل شدن این فیلم به دلیل تاخیر‌های متعدد به دست رسیده است. این فیلم در ابتدا قرار بود در تاریخ 4 مارس 2022 منتشر شود.

Jason Momoa به جمع بازیگران فیلم Minecraft پیوست
Jason Momoa به جمع بازیگران فیلم Minecraft پیوست

به تازگی در مازستا از ساخت فیلم ماینکرفت و تاخیرهای متعدد آن خبر داده بودیم، ولی هیچ جزئیاتی از این فیلم وجود نداشت، البته تا الان. خبر بازی جیسون موموآ در این فیلم از هالیوود ریپورتر به دست رسیده است، در این خبر همچنین به کاگردان فیلم که Jared Hess است اشاره شده. او قرار است این فیلم را بر اساس فیلنامه‌‌ی آلیسون شرودر کارگردانی کند. Vu Bui، Roy Lee، Mary Parent و Lydia Winters مسئولیت تولید این اقتباس را بر عهده دارند. Jill Messick نیز قرار است اعتبار پس از مرگ کار بر روی فیلم را دریافت کند چراکه او در سال 2018 فوت شد. این فیلم قصد دارد تا داستان گروهی از ماجراجویان که جهان را از Ender Dragon نجات می‌دهند روایت کند.

جیسون موموآ بازیگر سرشناسی است که به دلیل بازی در عناوین بازی تاج و تخت، آکوامن و Dune معروف است.

خبر اضافه شدن موموآ به این فیلم طرفداران را بسیار هیجان زده کرده است چرا که با انتشار این خبر احتمال ساخت این فیلم بالاتر رفته است. نسخه مورد انتظار این فیلم از Rob McElhenney که در سال 2018 کنسل شد طبق گفته او دو سال از زندگی او را گرفت که با رفتن Greg Silverman از وارنر خراب شد.

تولید کننده ماینکرفت، Mojang Studios این بازی را در سال 2011 منتشر کرد و با نقدهای بسیار خوبی رو به رو شد. این بازی خیلی سریغ به موفقیت رسید و بیش از 100 میلیون کاربر را در عرض چند سال جمع کرد. در سال 2014 هم ماکروسافت استودیو موجنگ را به قیمت 2.5 میلیارد دلار خریداری کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها