Boris FX جدیدترین نسخه نرم افزار Mocha Pro 2022 را منتشر کرد

Foundry Mari 4.7 Procedural Masks nodes

Foundry Mari 4.7

بعد از مدتها وقفه، بروز رسانی جدیدی برای یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای  3D texture painting جهان یعنی Foundry Mari 4.7 منتشر شد.این

ادامه مطلب »

Boris FX جدیدترین نسخه‌ی نرم افزار ترکینگ مسطح خود را با پشتیبانی از پردازنده‌های Apple M1، رندر چند فریم After Effects و پلتفرم مرجع VFX 2021 منتشر کرد. بروزرسانی نرم افزار Mocha Pro 2022 مبتنی بر عملکرد و استانداردها است که در ادامه به جزییات بیشتر این بروزرسانی خواهیم پرداخت.

Mocha Pro 2022 در درجه اول یک بروزرسانی عملکردی بوده که بهبود گردش کار را به ارمغان آورده است. البته شرکت Boris FX افزایش سرعت و سازگاری استانداردها بر ویژگی‌های جدید را در اولویت این نسخه قرار داده است.

Boris FX جدیدترین نسخه نرم افزار Mocha Pro 2022 را منتشر کرد
Boris FX جدیدترین نسخه نرم افزار Mocha Pro 2022 را منتشر کرد

تغییرات کلیدی نرم‌افزار Mocha Pro 2022 شامل پشتیبانی بومی از پردازنده‌های M1 در مک‌های فعلی اپل، سیستم رندر چند فریم تجربی After Effects و مشخصات CY2021 VFX Reference Platform است. علاوه بر موارد ذکر شده، سرعت رندر تا ۴۰ درصد افزایش یافته است.

بهبودهای گردش کار در جدیدترین نسخه نرم افزار Mocha Pro ، شامل پشتیبانی از ماژول Insert نرم افزار برای PowerMesh و سیستم جدید برای ترکینگ سطوح ارگانیک و منحنی است که در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

این تغییر روند، قرار دادن تصاویر را بر روی محتوای track شده توسط PowerMesh ساده می‌کند و نیاز به تثبیت معکوس را از بین می‌برد. همچنین اکنون می‌توان داده‌های موقعیت PowerMesh را به عنوان یک گره ردیاب Nuke صادر کرد. البته پیشرفت‌های دیگری هم در کیفیت ماژول Insert، صفحه‌ی Dopes و ردیابی گردش کار وجود دارد.

Boris FX جدیدترین نسخه نرم افزار Mocha Pro 2022 را منتشر کرد
Boris FX جدیدترین نسخه نرم افزار Mocha Pro را منتشر کرد

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز Mocha Pro 2022

Mocha Pro 2022 برای سیستم‌عامل‌های Windows 8 به بالا، RHEL/CentOS 7 به بالا لینوکس و macOS 10.14/10.15 در دسترس است.

افزونه‌های یکپارچه سازی این نرم‌افزار نیز برای After Effects و Premiere Pro CC 2014 به بالا، Media Composer 8 به بالا، Nuke 8 به بالا، Flame 2020 به بالا، Fusion 8 به بالا، Silhouette 2020 به بالا، Vegas Pro 14 به بالا و HitFilm Pro 2017 به بالا در دسترس هستند. هزینه مجوز‌های جدید این نسخه، ۶۹۵ دلار برای افزونه‌هایAdobe ، Avid یا OFX ، ۹۹۵ دلار برای همه افزونه‌ها و ۱۴۹۵ دلار برای نسخه مستقل به علاوه همه افزونه‌ها است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Marmoset Toolbag 4.0

مهم نیست که از چه نرم افزاری استفاده می کنید و مهم نیست در چه شاخه ای از صنعت 3D Rendering فعالیت میکنید، احتمالا شما

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها