خاص‌ترین مانیتور جهان برای حرفه‌ای ها معرفی شد: مانیتور LG 28MQ780

هر از چندگاهی شاهد معرفی یک محصول دیجیتالی عجیب هستیم که البته شاید هم کارآمد باشد! این بار نوبت به کمپانی کره ای الجی می رسد تا پرده از یک مانیتور خاص و عجیب بردارد. با مانیتور LG 28MQ780 با مازستا آشنا شوید.

شرکت ال جی به تازگی یک مانیتور خاص را برای کاربران و کاربردهای خاص معرفی کرده است. مانیتور LG 28MQ780 که برای اولین بار در جهان، دارای نسبت تصویر 16:18 است. این مانیتور خاص را می‌توان ترکیبی از دو نمایشگر در یک قاب واحد دانست.

مانیتور LG 28MQ780 که به LG Dual-Up نیز معروف است، می‌تواند به طور کامل دو نمایشگر را با ورودی‌های مجزا و یا یکسان، بر روی یک پنل واحد ارائه دهد.

مانیتور LG 28MQ780

مانیتور LG 28MQ780 که  یک نمایشگر 28 اینچی است، برای کاربران Multi-Tasking و کاربرانی که برنامه و پنجره‌های متعددی را به صورت همزمان نیاز دارند، مناسب است.

این مانیتور دارای وضوح 2880×256 بوده و از پنل نمایش Nano IPS استفاده می کند که دارای دقت رنگ مناسبی است. به گفته الجی این مانیتور خاص می‌تواند گستره رنگ DCI-P3 را تا 98 درصد پوشش دهد.

مانیتور ال جی Dual-Up دارای دو ورودی HDMI و ورودی DisplayPort است که به صفحه نمایش اجازه می دهد تا به اکثر دستگاه های مدرن متصل شود. همچنین جدیدترین مانیتور مولتی تسکینگ ال جی از پورت USB-C با امکان توان 90 وات نیز بهره می برد.

LG 28MQ780 از دو اسپیکر 7 وات استفاده کرده و با قیمت 700 یورو وارد بازارهای جهانی می شود.

LG 28MQ780 با پایه فلزی مستحکم و طراحی مینیمالیستی برای میزهای کار مدرن نیز بسیار جذاب است. ال جی در حین معرفی این مانیتور به این نکته اشاره کرده است که حتی برای استفاده پلاگین‌ها در یک نرم افزار نیز می‌توانید روی آن حساب کنید. LG 28MQ780 از امروز وارد بازارهای جهانی می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها