نینتندو قصد دارد تا در تاریخ نامعلومی یک کنسول جدید بسازد

شرکت نوستالژی نینتندو دوباره تصمیم دارد تا کنسول دیگری را به طرفداران ارائه دهد. اگر شما نیز طرفدار این شرکت هستید در ادامه با مازستا همراه باشید.

نینتندو چند وقت پیش نسخه OLED کنسول نینتندو سوییچ را منتشر کرد که 350 دلار  قیمت داشت. مطمئنا این کنسول بازی‌های مشابه را اجرا می‌کند، ولی پیشرفت‌های صفحه این کنسول دستی آنقدر خوب هستند که به خصوص با راه اندازی Metroid Dread نمی‌توان از آن گذشت.

نینتندو قصد دارد تا در تاریخ نامعلومی یک کنسول جدید بسازد
نینتندو قصد دارد تا در تاریخ نامعلومی یک کنسول جدید بسازد

هنوز معلوم نیست که بتوانیم اثری از کنسول جدید از Nintendo در این نسل ببینیم. ولی این شرکت اولین اشاره خود را به جانشین سوییچ کرده است و تاریخ انتشار آن را “20XX” اعلام کرده است. حداقل می‌دانیم که نینتندو قرار است قبل از قرن آینده کنسول دیگری معرفی کند،‌ همچنین این خبر تائید می‌کند که Nintendo حداقل قصد دارد تا کنسول جدیدی معرفی کند.

این خبر در یک جلسه با حضور مدیران شرکت اعلام شده بود. یک اسلاید نیز از کنسول‌های نینتندو در این جلسه منتشر شد که Wii و DS را در سال 2006، نینتندو سوییچ را در سال 2017 و در اسلاید اخر اخر “20XX” را نشان می‌دهد.

با توجه به اینکه کنسول محبوب Wii نزدیک به 6 سال پس از حضور سوییچ سلطنتی کرد، این به معنی آن است که طبق الگو کنسول جدید در 2023 منتشر شود. البته این موضوع کمی دور از ذهن است، با توجه به اینکه OLED به تازگی به نینتندو آمده است و اینکه هنوز یک سال از معرفی PS5 و Xbox Series X|S نگذشته است.

اگر دقت کنید متوجه می‌شوید که خبری از کنسول نسل هشتمی Nintendo یعنی Wii U نیست. به نظر می‌رسد که نینندو ترجیح می‌دهد که این کنسول را فراموش کند که منطقی است. این کنسول تنها توانست 13.56 میلیون واحد فروش داشته باشد در حالی که نینتندو سوییچ به فروش 93 میلیون دستگاه رسید.

با توجه به اینکه شرکت Valve نیز به تازگی از کنسول دستی خود رونمایی کرده است، نینتندو هر نقشه‌ای که دارد باید بی نقص باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها