استودیو Id Software برای ساخت یک بازی FPS جدید نیرو استخدام می‌کند

تنها چند روز از به روز رسانی 6.66 بازی Doom Eternal می‌گذرد که حالت Horde Mode را به این بازی آورد و به نظر می‌رسد که استودیو Id Software در حال آماده شدن برای پروژه بعدی خود است.

به نظر می‌رسد که این بازی قرار است ادامه یک سری باشد. لیست استخدامی اخیر این استودیو شامل یک انیمیتور ارشد، هنرمند Skybox، هنرمند مفهومی و محیطی و تعدادی نیروی دیگر برای ساخت یک بازی اکشن FPS نمادین که هنوز عنوان آن مشخص نیست.

استودیو Id Software برای ساخت یک بازی FPS جدید نیرو استخدام می‌کند
استودیو Id Software برای ساخت یک بازی FPS جدید نیرو استخدام می‌کند

تنها دو عنوان شناخته شده به ذهن می‌آید که این استودیو بر آنها کار کنند و آن دو عنوان Doom و Quake هستند. البته عنوان Rage هم وجود دارد که غیرممکن است توسعه دهندگان این عنوان را نمادین بدانند. به نظر می‌رسد که آخرین DLC بازی دووم، داستان Doom Slayer را در حال حاضر به اتمام رسانده است. بنابراین تنها گزینه روی میز Quake است. شاید بالاخره بعد از تمام شوخی‌ها عنوان جدیدی از Quake ببینیم.

با توجه به جزئیات شغل‌های موردنظر برای ساخت این بازی، می‌توان حدس زد که این بازی از مناظر علمی تخیلی و فانتزی سبک AAA و icebox استفاده می‌کند که اشاره دیگری به Quake است. با این حال، این تمام اطلاعاتی است که در دسترس داریم.

حالت Horde Mode بازی دووم اترنال، نبرد‌های وحشیانه را در فضای کوچکی برای به چالش کشیدن بازیکنان طراحی کرده است تا بتوانند شیاطین را بکشند. شما با سه جان، یک اسلحه و تمام توانایی‌های مورد نیاز شروع خواهید کرد و در طول مسیر می‌توانید قابلیت‌های بیشتری بگیرید. در ابتدا این حالت مانند همان حالت کلاسیک گذشته است، ولی در طول بازی به کابوسی تبدیل خواهد شد.

درباره Quake نیز به لطف به روز رسانی اخیر، اکنون شما می‌توانید در نسخه سوییچ این بازی از موس و کیبورد استفاده کنید. وصل کردن موس و کیبورد به نینتندو کمی عجیب است، اما برای طرفداران این سری یک ویژگی خوشایند است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها