تاریخ عرضه سری جدید کارت‌های گرافیک انویدیا لو رفت؛ از SUPER تا Ti

انویدیا به زودی کارت‌های گرافیک جدیدی را روانه بازارهای جهانی خواهد کرد؛ از سری SUPER گرفته تا یک مدل جدید از RTX 2060. حال تاریخ عرضه کارت‌های گرافیک منتشر شده است که در ادامه شاهد آنها خواهیم بود. با مازستا همراه باشید.

منابع معتبر از تاریخ عرضه چند کارت گرافیک جدید خبر می دهند؛ باور کنید یا نه، این شرکت به زودی یک غول به تمام معنی با نام RTX 3090 SUPER را رونمایی می کند که قدرتمندترین کارت گرافیک جهان است.

تاریخ عرضه سری جدید کارت‌های گرافیک انویدیا لو رفت؛ از SUPER تا Ti
تاریخ عرضه سری جدید کارت‌های گرافیک انویدیا لو رفت؛ از SUPER تا Ti

منابع معتبر از جمله وب سایت VC، کارت‌های گرافیک جدیدی از انویدیا را مشاهده کرده اند که با توجه به تاریخ های احتمالی عرضه به زودی وارد بازارهای جهانی خواهند شد.

مدل های فوق شامل RTX 3090 SUPER, RTX 3070 Ti 16GB و RTX 2060 12GB هستند. به گفته منابع معتبر، سه کارت گرافیک فوق در ژانویه سال 2022 یعنی کمتر از چند ماه دیگر وارد بازارهای جهانی خواهند شد. به نظر می رسد که انویدیا آنها را در CES 2022 رونمایی خواهد کرد. منابع معتبر اعلام کرده اند که NVIDIA RTX 3090 SUPER پرچمدار جدید انویدیا خواهد بود که حتی بسیار سریع تر از RTX 3090 است. این کارت گرافیک با پردازنده گرافیکی GA102 عرضه می شود.

انویدیا در نظر دارد تا کارت گرافیک جدیدی را از معماری پیشین خود عرضه کند؛ RTX 2060 با 12 گیگابایت حافظه گرافیکی! سومین کارت گرافیک نیز NVIDIA RTX 3070 Ti است که با 16 گیگابایت حافظه گرافیکی عرضه می شود.

البته در حال مشخص نیست که چرا RTX 3070 Ti به طور ناگهانی حافظه بیشتری نسبت به RTX 3080 دارد. البته تا پیش از این نیز منابعی از انتشار سری SUPER خبر داده بودند. سری سوپر شامل 4 مدل است که عناوین آنها RTX 3090 SUPER, RTX 3080 SUPER, RTX 3070 SUPER و RTX 3060 SUPER است.

طبق آخرین اخبار از تاریخ عرضه کارت‌های گرافیک، آنها هم در ماه ژانویه عرضه می شوند. به هر حال در وضعیت کنونی و با در نظر گرفتن این اخبار باید گفت که انویدیا تنوع بسیار بالایی را ارائه کرده و دست کاربران برای انتخاب حسابی باز است

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

مصاحبه با سازندگان انیمیشن Graphic

مصاحبه با سازندگان انیمیشن Graphic

آنکریچ از کارگردانان معروف Pixar   برنامه ی Sydney Opera House   را در نوامبر 2012 در فستیوال گرافیک عرضه کرد که در این رویداد یک انیمیشن تبلیغاتی از Animal’s Toby Grime   با محوریت خانه اپرای سیدنی

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها