بازی Gran Turismo 7 بدون اینترنت کار نخواهد کرد؛ حتی بخش تک نفره!

مشکل کرک کردن بازی ها همچنان ادامه داشته و شرکت های بسیار نگران این بخش هستند. از سوی دیگر اتصال آنلاین برای بخش های داستانی بازی ها و قسمت های تک نفره هم برای گیمرها منجر به دردسرهای فراوانی شده است. خبر نیاز به اینترنت برای اجرای بازی Gran Turismo 7 هم یکی دیگر از نگرانی های کاربران است.

بازی Gran Turismo 7 بدون اینترنت کار نخواهد کرد؛ حتی بخش تک نفره!
بازی Gran Turismo 7 بدون اینترنت کار نخواهد کرد؛ حتی بخش تک نفره!

بازی Gran Turismo 7 که هفتمین فرانچایز از این عنوان است، با چند بخش تک و چند نفره و همچنین بخش آنلاین همراه است. Gran Turismo 7 برای کنسول های Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

این بازی در تاریخ 13 اسفند ماه سال 1400 برای علاقمندان به سبک ریسینگ منتشر می شود. بدون شک سری بازی های گرن توریسمو برای بسیاری از گیمرها و کاربران جذاب بوده و تداعی خاطرات شیرینی را به همراه دارد.

با این وجود استودیوی پولیفونی دیجیتال (Polyphony Digital) که توسعه و ساخت گرن توریسمو 7 را بر عهده داشته است، اعلام کرده است که بخش تک نفره این بازی نیز به اتصال به اینترنت نیاز دارد. این در حالی است که بخش های دیگر این بازی از جمله GT Café mode و Livery Editor به اینترنت نیاز خواهند داشت. پس چه در کنسول ها و چه در PC، برای اجرای بازی Gran Turismo 7 در تمامی قسمت ها به اینترنت پُر سرعت نیاز خواهید داشت.

این خبر واکنش سریع کاربران را به همراه داشته و تعداد زیادی از آنها از این داستان شکایت دارند. آنها اعتقاد دارند که نیازی به اینترنت برای بخش های داستانی و تک نفره بازی ها نخواهد بود که البته به نظر می رسد که حق با آنها است.

در حال حاضر استودیوی Polyphony Digital علت این مسئله را اعلام نکرده اما با توجه به انتقادات بسیار، این امکان وجود دارد که از موضع خود کوتاه آمده و نیاز به اینترنت را برای بخش تک نفره حذف کنند. نگرانی از کرک کردن بازی ها و عدم رعایت حقوق کپی رایت، استفاده های آماری، بررسی و آپدیت ها از جمله دلایلی است که سازندگان برخی بازی ها اتصال به اینترنت را برای آنها اجباری می کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها