تنها یک خریدار ژاپنی در زمان عرضه GeForce RTX 4060 Ti حضور یافت!

در زمان عرضه بسیاری از سخت افزارهای جدید، فروشگاه ها مملو از خریداران شده و فروشگاه های آنلاین نیز با بار ترافیکی بالایی به منظور خرید قطعه یا قطعات فوق روبرو می شوند. اما ظاهرا این اتفاق برای کارت گرافیک جدید GeForce RTX 4060 Ti روی نداده است. با مازستا همراه باشید.

زمان NDA به طور قانونی و همزمان در تمام کشورهای جهان پایان پیدا می کند که برای ایالات متحده این به معنای صبح زود است، برای اروپا بعدازظهر و برای جامعه آسیایی ساعات پایانی است. بسیاری از فروشگاه‌ها در ژاپن به طور سنتی رسم دارند که هنگام عرضه‌های مهم مانند کارت‌های گرافیک جدید باز بوده، اما این امر برای همه فروشگاه‌های زنجیره‌ای رایج نیست.

آنهایی که در ساعت 10 شب باز می شوند معمولاً افرادی را در انتظار خرید سخت افزار جدید دارند. با توجه به آنچه در 2 سال گذشته در راه اندازی GPU دیده ایم، خرید یک محصول جدید در بدو ورود دشوار است. اما ظاهرا چنین مشکلی در RTX 4060 Ti وجود نداشته است. فروشگاه ژاپنی GDM واقع در آکیهابارا ژاپن، یکی از برجسته ترین فروشگاه های سخت افزار در این کشور است.

GeForce RTX 4060 Ti

به گفته منابع ژاپنی، در دو فروشگاه های آنلاین ژاپنی تنها 1 نفر برای خرید کارت گرافیک GeForce RTX 4060 Ti حضور یافته است که در چند سال اخیر بی سابقه بوده است. در حال حاضر، نمی‌توانیم بگوییم که عرضه RTX 4060 Ti یک موفقیت جهانی بوده است. با یک جمع بندی ساده می توانید متوجه شید که علت کاهش قیمت GeForce RTX 4060 Ti در برخی از کشورهای جهان چه بوده است.

شاید به همین علت بود که انویدیا برای عرضه مدل های ارزان قیمت از سری GeForce RTX 4060 Ti تعجیل نداشته و نگران زمان عرضه این خانواده نبود. به هر حال وضعیت بازار پس از کاهش شدید استخراج رمزارزها با GPU، شدیدا به نفع کاربران و گیمرهای عادی تغییر کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها