هدست PSVR 2 از تکنولوژی جدید ردیابی حرکت چشم استفاده خواهد کرد

طرفداران هدست‌های واقعیت مجازی پلی استیشن برای بروز رسانی بعدی سونی برای این هدست‌ها بسیار خوشحال می‌شوند، زیرا هدست PSVR 2 قرار است از فناوری ردیابی حرکت چشم استفاده کند. این قابلیت قرار است در راستای همکاری سونی با ارائه دهنده این فناوری، شرکت Tobii برای ارائه آن به هدست‌های واقعیت مجازی سونی استفاده شود. در ادامه با مازستا همراه باشید.

به قابلیت‌های ردیابی چشم PSVR 2 در وب سایت پلی استیشن اشاره شده است و درباره عملکرد آن توضح اده شده. دوربین‌های موجود در هدست قرار است خط دید بازیکن را دنبال کند تا به بازی اجازه دهد هر آنچه که کاربر روی آن تمرکز می‌کند مشخص و تقویت کند. این خبر درست بعد از انتشار عکس‌های اولیه از هدست PSVR 2 به دست رسیده است.

هدست PSVR 2

در توضیحات سونی برای جدید‌ترین قابلیت هدست PSVR 2 نوشته شده است که ” با تکنولوژی جدید تشخیص حرکت چشم هدست PSVR 2 به روش‌های جدید و زنده با بازی تعامل پیدا کنید.

دوربین‌های ردیابی چشم درون هدست هنگام هدف گیری یا نگاه به اطراف از خط دید شما پیروی می‌کنند در حالی که تکنیک‌های پیشرفته رندر هم برای مشخص کردن و تقویت آنچه که روی آن تمرکز می‌کنید، تجربه بصری شما را بهبود می‌بخشد.”

مدیر عامل شرکت Tobii، Anand Srivatsa هم در راستای این اعلامیه گفت که هدست واقعیت مجازی PSVR 2 یک پایه جدید برای سرگرمی در این صنعت است و به میلیون‌ها کاربر در سرتاسر جهان اجازه می‌دهد تا قدرت ردیابی حرکت چشم را ببینند.

اگرچه مشخص نیست که آیا همه بازی‌ها از این تکنولوژی استفاده می‌کنند، در حال حاضر دسته‌ای از عناوین PSVR 2 معرفی شده‌اند که ممکن است از این این قابلیت بهره مند شوند. Horizon Call of the Mountain و The Walking Dead: Saints & Sinners از جمله عناوین جدید هستند که برای این هدست در دسترس قرار می‌گیرند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها