AMD درایور Radeon Software Adrenalin 21.10.4 را منتشر کرد؛ درایور جدید کارت‌های گرافیک AMD

شرکت AMD با توجه به انتشار بازی های اخیر، درایور جدیدی با نام AMD Radeon Software Adrenalin 21.10.4 را منتشر کرده است. اگر از کارت های گرافیک و یا گرافیک های مجتمع APU استفاده می کنید، همین حالا درایور جدید AMD را نصب کنید. با مازستا همراه باشید.

AMD درایور Radeon Software Adrenalin 21.10.4 را منتشر کرد؛ درایور جدید کارت‌های گرافیک AMD
AMD درایور Radeon Software Adrenalin 21.10.4 را منتشر کرد؛ درایور جدید کارت‌های گرافیک AMD

شرکت ای ام دی درایور جدید AMD Radeon Software Adrenalin 21.10.4 را برای انواع سیستم های دسکتاپ و لپ تاپ معرفی کرد. این شرکت به تازگی درایور AMD Software Adrenalin 21.10.4 را منتشر کرده است که با چند ویژگی جدید و رفع مشکلات قدیم عرضه شده است. اولین ویژگی این درایور پشتیبانی دقیق از بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy است که به تازگی منتشر شده است.

دومین ویژگی آن رفع مشکل تایم اوت درایور در کارت های گرافیک RX 5500 XT است. درایور بتای AMD Radeon Adrenalin 21.10.4 به رفع مشکل کارت های گرافیک RX 6800 XT در بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy نیز ترتیب اثر داده و آن را رفع می کند.

برخی از کارت های گرافیک AMD با مانیتور Samsung Odyssey G9 C49G95T مشکل ایجاد رزولوشن 5K را داشتند که با نصب این درایور این مشکل نیز برطرف می گردد. همچنین تعدادی از کارت های گرافیک کلاس لپ تاپ این شرکت در حین اجرای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با چند مشکل روبرو بودند که این درایور آنها را نیز رفع می کند.

نسخه بتای درایور Radeon Software Adrenalin 21.10.4 در بخشی دیگر مشکل خاکستری شدن تصاویر در کارت ها و تراشه های گرافیکی AMD را حین اجرای فایل های HEVC از بین می برد.

همچنین این درایور برای دو ویندوز 10 و 11 منتشر می شود. درایور Radeon Software Adrenalin 21.10.4 یک مشکل دیگر را در بخش چند نمایشگر حل کرده است. هنگام اجرای برخی از بازی‌های DirectX 11 مانند PlayerUnknown’s Battlegrounds با چندین نمایشگر، امکان قطع شدن برخی نمایشگرها وجود داشت که با نصب این درایور آدرنالین، این مسئله هم رفع می شود. درایور جدید AMD تعداد دیگری از مشکلات جزئی را حل کرده و چند ویژگی جدید دیگر را نیز به همراه دارد. همین حالا می توانید این درایور را از وب سایت AMD دریافت کرده و نصب کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها