کالکشن ریمستر شده Life is Strange فوریه سال بعد عرضه می‌شود!

Life is Strange و Before the Storm اوایل سال پیش رو، با کیفیت تصویر بهتر و موشن کپچر جدید.منتشر خواهند شد. امیدوارم آماده سفری دوباره به خلیج آرکادیا باشید، چرا که بعد از کمی تاخیر، “Square Enix” بالاخره خبر از انتشار کالکشن ریمستر شده Life is Strange را در اوایل سال میلادی آینده داد.

مجکوعه ریمستر شده Life is Strange که در کنار نسخه جدید آن، True Colors معرفی شده، به نسخه اصلی Life is Strange و اسپین آف، Before the Storm را شامل می‌شود. بافت‌ها و مدل‌ها دوباره اصلاح شده‌اند و موتور نورپردازی جدید به ارتقاء بازی کمک می‌کند. فرآیند موشن کپچر استفاده شده در True Colors نیز در این نسخه اجرا می‌شود تا به شخصیت‌ها جلوه بیشتری بدهد.

این بازی بهترین ریمستر نیست، ولی خوش‌آمدگویی جدیدی است که تا حد زیادی نسخه اصلی را حظ می‌کند و کمتر شبیه به یک بازی از سال 2015 است.

Life is Strange در آن زمان اثر قوی به جا گذاشت و بازی‌های زیادی پس از آن از قالب داستان‌های ماوراءطبیعی برای نوجوانان و بزرگسالان پیروی کردند. این بازی یک مجموعه از زندگی نوجوانی و شهرهای عجیب آمریکایی است که در نسخه جدید، True Colors به خوبی نمایش داده شده است.

True Colors به عنوان یکی از بهترین قسمت‌های این بازی شناخته می‌شود، چراکه در نسخه‌های قبلی بازی شاهد موضوعات بسیار سنگینی مانند منصرف کردن یک دوست از پرش از ساختان یا تجربه نژادپرستی بوده است، بنابراین حتی کوچک‌ترین لحظات شاد بازی با تلخی و زودگذری رو‌به‌رو می‌شدند. True Colors با حفظ این لحظات تلخ، قسمت‌هایی با شادی باورنکردنی نیز اضافه کرده است.

کالکشن ریمستر شده Life is Strange فوریه سال بعد عرضه می‌شود!
کالکشن ریمستر شده Life is Strange فوریه سال بعد عرضه می‌شود!

Life is Strange: True Colors برای پلتفرم‌های پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو، پیسی و استادیا منتشر شده و قابل تجربه است.

Life is Strange: Remastered Collection نیز در تاریخ 1 فوریه 2022 منتشر می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها