آپدیت جدید کنسول پلی استیشن 4 منجر به مشکلات بسیاری برای کاربران شده است

سونی تولید کنسول PlayStation 4 را کاهش داده اما کاملا متوقف نکرده است. در نتیجه این کنسول نسل هشتمی همچنان توسط سازنده پشتیبانی می شود. اما به تازگی یک آپدیت برای پلی استیشن 4 از سوی سونی منتشر شده است که ظاهرا مشکلات فراوانی را برای پلی استیشن 4 به همراه داشته است.

شرکت سونی پشتیبانی از کنسول PS4 را همچنان ادامه می دهد. این شرکت به تازگی یک آپدیت جدید را برای کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 منتشر کرده است که تعدادی از کاربران پس از نصب این آپدیت، مشکلاتی را مشاهده کرده اند.

آپدیت جدید کنسول پلی استیشن 4 منجر به مشکلات بسیاری برای کاربران شده است
آپدیت جدید کنسول پلی استیشن 4 منجر به مشکلات بسیاری برای کاربران شده است

تعداد زیادی از کاربران ایرانی اعلام کرده اند که با انبوهی از ارورهای گوناگون پس از نصب این آپدیت روبرو شده اند. به عنوان مثال می توان به فریز شدن بازی، هنگ و حتی خاموش شدن کامل اشاره کرد.

یکی از مرسوم ترین ارورهایی که کاربران در این زمینه دریافت کرده اند، کد خطای SU-42118-6 است. همچنین امکان اجرای بازی های آنلاین نیز برای تعدادی از کاربران ناممکن شده است. اگر چه این اتفاق برای تمامی دارندگان کنسول های PS4 روی نداده است،

اما تعداد زیادی از کاربرانی که آپدیت جدید سونی را در هفته گذشته منتشر شده نصب کرده و چنین مسائلی را تجربه کرده اند. در حال حاضر علت این مسائل نامشخص بوده و سونی نیز به آن واکنشی نشان نداده است.

با گذشت زمان مشخص شد که کاربران پس از نصب آپدیت جدید پلی استیشن 4 مشکلاتی از جمله فریز، خاموش شدن کنسول و از کار افتادن کلی، کدهای خطای گوناگون، عدم اجرای بازی های آنلاین، ریست شدن کامل کنسول، ارور DNS، خطای اتصال به شبکه اینترنت، عدم دسترسی به سرورهای پلی استیشن و PS Store جزو مواردی است که توسط کاربران پس از نصب این آپدیت گزارش شده است.

این آپدیت قرار بود که ویژگی هایی جالب توجه را خصوصا در بخش تروفی ها به کاربران ارائه دهد. با این وجود به نظر می رسد که مشکلات اش بیش از موارد بهبود یافته است.

در نهایت به شما توصیه می کنیم که آپدیت پایان تابستان PS4 را نصب نکرده و منتظر آپدیت جدید پلی استیشن 4 باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO Processors:

AMD Threadripper Pro

شرکت AMD بالاخره قیمت نهایی محصولات رده ورک استیشن خود را اعلام کرد. اینبار AMD Threadripper Pro نه یک محصول به صرفه، بلکه یک پردازنده

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها