سونی چندین صفحه بازی را به روز می‌کند که به معنای ساخت آنها است

سونی در بخش پلی استیشن چندین صفحه را در وب سایت خود که مربوط به بازی‌ های مختلف است به روز رسانی کرده است. این صفحات به احتمال زیاد برای برنامه State of Play که هفته آینده اتفاق می‌افتد آماده سازی شده‌اند.

اولین صفحه‌ای که به روز رسانی شد درواقع از قبل پیش بینی شده بود. گزارش شده است که اولین صفحه مربوط به بازی Final Fantasy 16 است. صفحه دوم نیز درباره Gotham Knights بود که از قبل معرفی شده بود، ولی ممکن است در مراسم هفته بعد شاهد تریلر جدیدی از این بازی باشیم.

سونی چندین صفحه بازی را به روز می‌کند که به معنای ساخت آنها است
سونی چندین صفحه بازی را به روز می‌کند که به معنای ساخت آنها است

بازی‌های دیگری که همزمان به روز رسانی شدند، Voice of Cards، Tchia، Gollum و Dark Pictures Anthology هستند. لازم به ذکر است که Dark Pictures Anthology به تازگی شاهد انتشار House of Ashes و تریلر The Devil in Me بوده است، بنابراین احتمال دارد که این به روز رسانی مربوط به آنها نیز بوده باشد.

با اینکه، تعدادی از صفحات به روز شده می‌توانند محتوای جدیدی را نمایش دهند، ما در برنامه DC Fandome تریلری از Gotham Knights را مشاهده کردیم و Tchia یک بازی از PlayStation Experience بود، بنابراین ممکن است که دوباره محتوای تکراری ببینیم. این نمایش قرار است 20 دقیقه طول بکشد پس نمایش 5 بازی مختلف در این بازه زمانی چندان دور از ذهن نیست.

اعتقادات عمومی این است که اگر این بازی‌ها در نمایش State of Play نشان داده شوند، Final Fantasy 16 تمرکز اصلی برنامه خواهد بود و سایر بازی‌ها ممکن است تریلر و نمایش کوتاه‌تری را دریافت کنند. به نظر می‌رسد که این برنامه حداقل شامل Final Fantasy 16، Gotham Knights و Tchia باشد و بازی‌های دیگر ممکن است در کنار این بازی‌ها نمایش داده شوند.

برنامه State of Play در 27 اکتبر به صورت پخش زنده 20 دقیقه‌ای خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها