بازی Resident Evil: Village کامل‌‌ شده‌ترین بازی سال 2021 است

امسال سال جذابی برای انتشار بازی‌ها بود. از داستان اکشن Deathloop تا پازل‌های مشارکتی It Takes Two و ریمستر Alan Wake دوست داشتنی،‌ امسال به نظر تکمیل بود. با وجود بازی‌های بسیار به نظر می‌رسد یک بازی وجود دارد که بازیکنان نمی‌توانستند از بازی آن دست بکشند. داده‌ها و اطلاعات جدید نشان داده است که Resident Evil Village بازی‌ای بوده است که اکثر بازیکنان امسال آن را به پایان رسانده‌اند.

بازی Resident Evil: Village کامل‌‌ شده‌ترین بازی سال 2021 است
بازی Resident Evil: Village کامل‌‌ شده‌ترین بازی سال 2021 است

طبق آماری که توسط HowLongToBeat یافت شده است، بازی Resident Evil Village کامل شده‌ترین بازی سال 2021 بوده است. این بازی ترسناک اول شخص با 2500 کاربر که آن را تکیمل کرده‌اند، جایگاه اول را به خود اختصاص داده است. Metroid Droid با 2200 بازیکن دقیق پشت سر این بازی قرار دارد. در مقام سوم نیز Ratchet and Clank: Rift Apart با 1300 بازیکن قرار دارد.

HowLongToBeat همچنین اطلاعات جالب دیگری درباره بازی‌های امسال داشته است. برای مثال Resident Evil Village با 53 کاربر که در سالن‌های قلعه Dimitrescu مسابقه داده‌اند، رکورد اسپیدران را در دست دارد. بازی Mass Effect Legendary Edition نیز عنوان بهترین بازی بررسی شده با امتیاز 93% را به خود اختصاص داده است. در طرفی دیگر در این وبسایت بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance بدترین بازی با امتیاز 43% است.

به طور کلی، برترین بازی سال 2021 برای این سایت بازی Halo Infinite بوده است. همچنین در حالی که اکثر بازیکنان Resident Evil Village را تکمیل کرده‌اند،‌ این عنوان در رتبه هشتم محبوب‌ترین بازی‌‌های سال پس از Shin Megami Tensei V قرار دارد. همانطور که در مازستا نیز اشاره کرده بودیم بازی It Takes Two هم برنده جایزه GOTY یا بهترین بازی سال شده است.

به صورت خلاصه امسال سال خوبی برای Resident Evil Village بوده است که در ماه اکتبر به فروش 5 میلیون واحدی رسیده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها