تریلر بسته الحاقی جدید بازی Resident Evil Village منتشر شد

سری بسیار موفق بازی‌های Resident Evil سال گذشته از طریق بازی Village ادامه یافت، که به دلایل بسیاری توانست یکی از موفق‌ترین عناوین این سری شود. بزرگ‌ترین دلیل آن به معنای واقعی کلمه شخصیت Lady Dimitrescu بود. اولین خون آشام Resident Evil که بیش از 9 فوت قد دارد. شما حالا شانس این را خواهید داشت که در جدیدترین بسته الحاقی بازی Resident Evil Village پا در کفش‌های او بگذارید. در ادامه با مازستا همراه باشید.

کپکام ماه گذشته نسخه Gold Edition بازی Village را معرفی کرد، ولی این هفته با نمایش یک تریلر جدید نسخه ویژه‌ای از بازی را که شامل یک بسته الحاقی هم می‌شود نشان داد.

این بسته الحاقی با عنوان The Winters Expansion به طور جداگانه در دسترس خواهد بود و چند داستان جدید، حالت سوم شخص و بروز رسانی Mercanaries را به بازی اضافه می‌کند.

بروز رسانی Mercenaries با نام Additional Orders عرضه می‌شود و به شما اجازه می‌دهد در نقش تعدادی از شخصیت‌های مختلف RE: Village از جمله Lady Dimitrescu بازی کنید.

همانطور که می‌دانید مجموعه قدرت‌های خون آشامی دیمیترسکو به راحتی هر دشمنی که در سر راهش قرار بگیرد را از بین می‌برد. با اینکه سر فصل این بروز رسانی دیمیترسکو است، شما همچنین می‌توانید در نقش‌های هایزنبرگ و کریس ردفیلد هم بازی کنید.

بعضی از طرفداران ممکن است بپرسند که هدف از قرار گرفتن در نقش شخصیت‌های بد یک بازی هنگامی که توانسته‌ایم آنها را شکست بدهیم چیست.

باید بگوییم که برخی از این شخصیت‌ها جزو جذاب‌ترین شخصیت‌های سری RE تا به الان بوده‌اند و در این بسته الحاقی قرار است داستان خود را نمایش دهند. شما می‌توانید در نقش این شخصیت‌ها به صورت سوم شخص هم بازی کنید.

در آخر هم فراموش نکنید که محتوای داستانی اضافه بازی با عنوان Shadows of Rose هم در تاریخ 28 اکتبر منتشر می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها