داستان سفارش کیک برای تحویل RTX 3080 پس از یک سال!

اقدام عجیب یک کاربر پس از دریافت کارت گرافیک RTX 3080 خود پس از مدت های طولانی و همچنین سفارش دادن کیک با شماره سفارش کارت گرافیک، رسانه های سخت افزاری را بهت زده کرده است!

باور کنید یا نه، بسیاری از کاربران و خریداران که در تعدادی از فروشگاه های اروپایی و خارجی اقدام به سفارش کارت های گرافیک GeForce RTX 30 خود کرده بودند، هنوز این محصولات را دریافت نکرده اند!

داستان سفارش کیک برای تحویل RTX 3080 پس از بیش از یک سال!
داستان سفارش کیک برای تحویل RTX 3080 پس از یک سال!

پیش از این مطلب در یک خبر مجزا به این نکته پرداختیم که تعداد زیادی از خریداران کارت های گرافیک انویدیا GeForce RTX 30 که محصول را خریداری کرده و هزینه را برای فروشگاه واریز کرده بودند، به بهانه های گوناگون محصول خود را دریافت نکرده اند.

تعدادی از فروشگاه ها از داستان کمبود موجودی کارت های گرافیک سواستفاده کرده و محصولات خود را با افزایش قیمت و یا زمان طولانی برای کاربران ارسال کرده اند.

در همین حال یک کاربر که در سال 2020 یک کارت گرافیک GeForce RTX 30 را خریداری کرده بود، به تازگی محصول مورد نظر را پس از بیش از یک سال دریافت کرده است. وی برای این منظور یک کیک را با تصویری از RTX 3080 شماره سفارش خود به یک قنادی سفارش داده است.

منابع در تلاش بودند تا نام فروشگاه محفوظ مانده و اسمی از آن به میان نیایید؛ اما خوشبختانه بخت با این فروشگاه یار نبوده و دستش رو شد.

کاربران از روی شماره سفارشی که بر روی کیک موجود بود، متوجه شدند که RTX 3080 سفارش داده شده مربوط به فروشگاه آنلاین X-kom است که یک فروشگاه بسیار بدنام بوده و این روزها شکایت های فراوانی برای آن به ثبت رسیده است. تصورش سخت است اما با وجود قوانین سختگیرانه در کشورهای توسعه یافته، هنوز هم تعدادی از فروشگاه ها می توانند با دور زدن آنها کاربران و خریداران را سر کار گذاشته و سفارش آنها را با تاخیر طولانی و افزایش قیمت همراه سازند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها