محصول جدید سگا: سگا در تاریخ 3 ژوئن محصول جدیدی را معرفی می‌کند

شرکت سگا اعلامیه جدیدی را برای معرفی یک محصول جدید منتشر کرده است. هنوز نمی‌دانیم که این محصول چیست، ممکن است اعلامیه معرفی یک بازی جدید باشد یا اینکه یک کنسول کاملا جدید را با سیستم عامل جدید معرفی کند. با این حال می‌دانیم که سگا در تاریخ 3 ژوئن به طور زنده محصول خود را در اعلامیه‌ای معرفی می‌کند. با مازستا همراه باشید تا ماجرای محصول جدید سگا را در اختیارتان قرار دهیم.

محصول جدید سگا

طبق اعلام صفحه توییتر سگا این رویداد قرار است حدود ساعت 15:30 به وقت ایران پخش شود. در این توییت به صورت ویژه به Hiroyuki Miyazaki و Yosuke Okunari اشاره شده است، دو شخص که سابقه طولانی در سگا دارند و با هم روی مجموعه بزرگی از کاتالوگ سگا کار کرده‌اند.

محصول جدید سگا

میازاکی برای کار روی بازی‌های Puyo Puyo، Phantasy Star Online و سری بازی‌های سونیک معروف است، در حالی که اوکوناری با بازی‌های Panzar Dragoon، Jet Set Radio، Streets Of Rage 4 و Crazy Taxi محبوبیت خود را کسب کرده است. هر دوی آنها تجربه گسترده‌ای با عناوین سگا دارند و در حال حاضر روی مدرن سازی کتابخانه‌های قدیمی سگا کار می‌کنند.

در تصویر تیزری که برای این اعلامیه منتشر شده است یک کروسان پوشیده شده با شکلات را می‌بینیم که شبیه به یک کنترلر سگا جنسیس است. به احتمال زیاد قرار است با یک اعلامیه دیگر برای بازسازی بازی‌های قدیمی سگا رو به رو شویم. اگر واقعا خوش شانس باشیم ممکن است سگا درباره توسعه بازی‌های Jet Set Radio و Crazy Taxi هم صحبت کند.

جدیدترین گزارش مالی سگا تایید کرده است که این شرکت برای سال 2023 تعداد بازسازی‌ها و ریمسترها را دو برابر می‌کند. آنها همچنین برنامه دارند تا اسپین آف‌های بیشتری را تولید کنند. منظور سگا از اسپین آف شامل ساخت دنباله سری‌های معروف مثل سونیک و یاکوزا نیز می‌شود، ولی با این حال هنوز هم فضای خالی زیادی برای بازی‌های بیشتر در سال آینده باقی می‌ماند. نظر شما در مورد محصول جدید سگا چیست؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها