Shutterstock سایت Turbosquid را خرید

یکی از بزرگترین سایت های فروش تصاویر ، موزیک و ویدیو جهان، یکی از بزرگترین سایت های فروش 3D Asset جهان را خرید. امروز تیتر اخبار وب سایت های جهان، “Shutterstock سایت Turbosquid را خرید” بود.

Shutterstock سایت Turbosquid را خرید

Shutterstock در اقدامی بسیار شجاعانه، قصد دارد خود را به بزرگترین 2ِD , 3D Marketplace جهان تبدیل کند. این شرکت در خبری که بروی وبسایت خود منتشر کرد از خرید Turbosquid خبر داد. برای نزدیک به بیست سال ، وب سایت Turbosquid به عنوان یکی از رهبران و مدعیان صنعت مدلسازی و فروش محصولات مشغول به کار است و امروزه کمتر کسی را می توان یافت که با این وبسایت آشنا نباشد.

Shutterstock  سایت Turbosquid را خرید
Shutterstock سایت Turbosquid را خرید

حال در این اقدام بسیار گران قیمت، Shutterstock توانسته است با قراردادی 75 میلیون دلاری Turbosquid را خریده و عملا خود را به عنوان بزرگترین 3D marketplace جهان معرفی نماید. از این پس میتوانید در کنار خرید و فروش تصاویر ، موزیک و ویدیو بروی Shutterstock به راحتی اقدام به خرید و فروش مدلها سه بعدی نمایید.

با پیشرفت صنعت واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، خرید و فروش مدلهای سه بعدی بشدت افزایش یافته است. از طرفی دیگر در صنعت بازی های رایانه ای و تولید فیلم و انیمیشن، نیاز به استفاده از مدلهای سه بعدی آماده روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و در نتیجه به سادگی میتوان به نتیجه این کار امیدوار بود.

Turbosquid یکی از وب سایت های بزرگ خرید و فروش مدل های سه بعدی است که متاسفانه مدت هاست برای کاربران ایرانی غیر قابل دسترس است. به دلیل شرایط سخت احراز حویت، عملا نمیتوانستیم بروی این وب سایت از داخل ایران اقدام به خرید و فروش مدل های سه بعدی کنیم. در نتیجه این قرارداد ، امیدواریم که شرایط مالی و قراردادی Shutterstock و Turbosquid به صورت کلی تغییر کرده و کاربران ایرانی نیز بتواند از این وب سایت قدرتمند که بزرگترین در جهان است به خوبی استفاده نمایند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها