درآمد ارزی : فروش محصولات گرافیکی

درآمد ارزی : فروش محصولات گرافیکی در بخش CG، بسیار پرطرفدار و قابل استفاده برای ایرانیان عزیز است. با توجه به اینکه درآمد دلاری یا ارزی به بخش وسیعی از خدمات گرافیکی و مدلسازی مربوط می شود، باید بخش های مختلف آن را مشاهد نمایید.

درآمد ثابت در گرافیک کامیپوتری

درآمد دلاری یا درآمد ارزی فروش محصولات گرافیکی در فضای مجازی اشاره دارد. در صنعت گرافیک کامپیوتری این درآمد شامل مواردی چون مدلسازی سه بعدی، طراحی دو بعدی، دیجیتال پینتیگ، ساخت متریال ساخت تکسچر ، ساخت مپ، HDRI ، براش های متنوع , … خواهد بود.

سایت های بسیار زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که شما میتوانید محصولات گرافیکی خود را در آنها به فروش برسانید. نکات مهمی را نیز باید در این زمینه رعایت فرمایید که شامل انتخاب سایت درست، انتخاب روش درست مدلسازی یا تهیه محتوای گرافیکی، انتخاب محصول پرفروش، نحوه نقد کردن درآمد ارزی و …. است که باید در زمان کار به خوبی به آنها تسلط داشته باشید. توجه داشته باشید که شما میتوانید با انتخاب درست به درآمد ارزی فروش محصولات گرافیکی بسیار خوبی برسید و هر چقدر که قیمت دلار بالا و پایین شود، شما با همان مقدار درامد خواهد داشت.

درآمد ثابت در گرافیک کامیپوتری درآمد ارزی
درآمد ثابت در گرافیک کامیپوتری درآمد ارزی

درآمد ارزی از فروش محصولات گرافیکی

همه درآمدهای ارزی فروش محصولات گرافیکی بر بستر اینترنت و فضای مجازی بر اساس دلار نخواهید بود. بر اساس سایتی که در حال فروش محصول هستید، ممکن است با هر ارز دیگری نیز بتوانید درآمد کسب کنید و در نهایت آن را به ریال تبدیل کنید. انتخاب سایت فروش بسیار مهم و در برخی موارد خطرناک است. ممکن است تمام درآمد شما در این بخش به خاطر یک اشتباه از دست برود که در نتیجه آن میتواند نتیجه تمام زحمات شما به باد برود. پس در صورتی که تمایل دارید در زمینه درآمد دلاری فروش محصولات گرافیکی فعالیت کنید، توصیه میکنم این ویدیو را با دقت مشاهده نمایید.

نمایش ویدیو در یوتیوب:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها