بهترین نرم افزار انیمیشن سه بعدی

یکی از مشکلات همیشگی در کاربران و تازه واردان به دنیای گرافیک کامپیوتری، انتخاب بهترین نرم افزار اصلی انیمیشن سه بعدی است. در این ویدیو قصد داریم که راهنمایی برای انتخاب بهترین نرم افزار گرافیک سه بعدی داشته باشیم.

نرم افزارهای اصلی انیمیشن سه بعدی

در این ویدیو تاکید بروی نرم افزارهای کامل و مرجع انیمیشن سه بعدی می باشد. نرم افزارهایی که قابلیت های مدلسازی، رندرینگ، انیمیشن، شبیه سازی را در یک محیط یکپارچه ارائه میدهند. در حال حاضر این نرم افزارها شامل Autodek Maya , Autodesk 3ds max , Sidefx Houdini , Maxon Cinema4D , Blender 3D , Foundry Modo , Newtek Lightwave می باشد. بقیه نرم افزارهای گرافیک سه بعدی و مدلسازی به دلیل ارائه قابلیت های خاص مانند Zbrush در این طبقه بندی قرار نمیگیرید.

انتخاب بهترین نرم افزار انیمیشن سه بعدی

اینکه چه نرم افزاری را به عنوان اولین انتخاب در بهترین نرم افزار انیمیشن سه بعدی خود قرار دهیم، کاملا به کاربرد و موقعیت کاری ما مربوط می شود. در این خصوص میتوانید ویدیوی این مطلب را با دقت مشاهده نمایید تا انتخاب غیر منطقی نداشته باشید.

در این ویدیو یاد میگیرید که مهم نیست که با کدام نرم افزار سه بعدی کار کنید، مهم این است که آن را به خوبی بلد باشید و بتوانید به خوبی از آن استفاده نمایید. ابزارهای دنیای مدلسازی، رندرینگ ، شبیه سازی و انیمیشن سه بعدی، در حال حاضر چنان قدرتمند و توانا شده اند که نمیتوان به درستی گفت که کدام یک برتر و بهتر هستند. .نوع کاربری، تعداد پلاگین ها، میزان در دسترس بودن نرم افزار و از همه مهمتر قیمت و نیازمندی سخت افزاری، باید در انتخاب درست بهترین نرم افزار انیمیشن مورد بازبینی دقیق قرار گیرد.

انتخاب درست یعنی صرفه جویی در زمان

در صورتی که شما انتخاب درستی در نرم افزار اصلی خود داشته باشید، ممکن است سالها در وقت و تلاش شما صرفه جویی شود. بجای جابجایی بین نرم افزار به قصد افزایش بهروری، بهتر است که فقط تمرکز خود را بروی یادگیری بیشتر و افزایش اگاهی در همان نرم افزار قرار دهید.

تماشای ویدیو در یوتیوب :

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دسترسی سریع
راه های ارتباطی
همکاران و تبلیغات

مانی سافت

آموزش هنرهای وابسته به عکس و فیلم

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

از اینکه شمارا میبینیم خرسندیم!

قبلا ثبت نام کردید؟

بستن

دسته بندی ها