نسخه موبایل نرم افزار SketchUp برای iPad منتشر شد

Trimble نسخه موبایل نرم افزار SketchUp را برای iPad منتشر کرد. این نرم‌افزار به منظور مدل سازی معماری به صورت بتا منتشر شده است. نسخه موبایل نرم افزار SketchUp کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از کنترل‌های حرکتی یا قلم Apple Pencil روی iPad طراحی کنند و از قابلیت‌های خلاقانه مانند Autoshape و Markup Mod بهره‌مند شوند.

نسخه کامل SketchUp برای iPad

نسخه موبایل نرم افزار SketchUp برای iPad منتشر شد
نسخه موبایل نرم افزار SketchUp برای iPad منتشر شد

اگرچه Trimble چند سالی است که برنامه‌ای برای مشاهده مدل‌های SketchUp در دستگاه‌های iOS ارائه کرده، اما به تازگی امکان طراحی واقعی در SketchUp نیز برای آیپد فراهم شده است.

گردش کار SketchUp برای استفاده در صفحات کوچکتر و استفاده از مداد اپل، ورودی چند لمسی و همچنین ماوس و صفحه کلید بهبود یافته است. اسکچاپ برای iPad قابلیت‌های نوآورانه‌ای را اضافه کرده که عملکرد بهتری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد و به مشاهده‌ی مدل‌های AR و ده‌ها رابط کاربری کمک خواهد کرد.

Trimble Connect، بستر همکاری آنلاین را برای کاربران فراهم خواهد کرد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بین نسخه‌های تلفن همراه، وب و دسکتاپ SketchUp کار کنند و در تعامل باشند. در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد وب سایت Trimble وجود دارد، اما چیزی که می‌دانیم آن است که نسخه آیپد ممکن است شامل همه ویژگی‌های نسخه دسکتاپ نباشد.

مدیر محصول Trimble، جودی گیتس اظهار کرد که نرم افزار اسکچاپ برای iPad در یک نسخه‌ی بتا ارائه شده و از برنامه‌های افزودنی پشتیبانی نمی‌کند.

نسخه موبایل نرم افزار SketchUp برای iPad منتشر شد
نسخه موبایل نرم افزار SketchUp برای iPad منتشر شد

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

SketchUp برای iPad با دستگاه‌های iPad ،iPad Pro ، iPad Air و iPad Mini و با سیستم‌عامل iOS 13.4 به بالا سازگار است. Trimble هنوز تاریخ انتشار نسخه پایدار نرم افزار SketchUp برای iPad را اعلام نکرده است و از سوی دیگر مشخص نیست که این نسخه برای کاربران فعلی رایگان است یا نیاز به اشتراک جداگانه پولی دارد. در نتیجه باید منتظر جزییات بیشتر در این زمینه باشیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها