طبق شایعات بازی Skull & Bones در 8 نوامبر عرضه می‌شود

به تازگی شواهد جدیدی از تاریخ انتشار بازی Skull & Bones به دست رسیده است. اوایل این هفته ESRB به بازی Skull & Bones به دلیل خون، مواد مخدر و خشونت درون بازی رده بندی M را داد. در همین حال این بازی در کشور‌های استرالیا و برزیل هم همین رده بندی را دریافت کرد که نشان می‌دهد زندگی دزدان دریایی مناسب همه سنین نیست. در ادامه با مازستا همراه باشید تا شایعات بازی Skull & Bones را در اختیارتان قرار دهیم.

شایعات بازی Skull & Bones

در همین گوشه کنار تام هندرسون هم که یکی از بهترین خبرگزاران صنعت بازی‌سازی است گفته است که یوبیسافت در اوایل ژوئیه از بازی Skull & Bones باری دیگر رونمایی می‌کند. با توجه به اینکه بازی 8 سال در دست توسعه بوده است معرفی دوباره آن به نظر ایده مناسبی است.

بازی Skull & Bones در ابتدا قرار بود به عنوان دنباله‌ای از Assassins Creed 4: Black Flag عرضه شود،‌ ولی به مرور زمان به بازی خودش تبدیل شده است.

شایعات بازی Skull & Bones

امروز یک نشت اطلاعات بسیار بزرگ خبر می‌دهد که بازی Skull & Bones قرار است در تاریخ 8 نوامبر عرضه شود. یکی از دیتاماینرهای مایکروسافت به تازگی از تاریخ انتشار بازی در 8 نوامبر خبر داده است و جالب‌تر از آن این است که تام هندرسون هم این تاریخ را تایید کرده است.

در هر صورت به نظر نیاز نیست تا زمان تایید رسمی یوبیسافت منتظر بمانیم چراکه به گفته تام هندرسون یوبیسافت قرار است در تاریخ 4 ژوئیه این بازی را دوباره معرفی کند.

8 سال بدون شک طولانی‌ترین چرخه توسعه‌ای نیست که تاکنون دیده‌ایم، ولی بدون شک این زمان به اندازه کافی طولانی است تا وجود داشتن بازی را زیر سوال ببرد. همه این سوالات با شایعات ساخت مجدد بازی در 2020 و اینکه این بازی تنها به دلیل معامله یوبیسافت با دولت سنگاپور در دست ساخت،‌ ایجاد شد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در رابطه با شایعات بازی Skull & Bones با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها