آشنایی با بازیکنان Esports، قسمت اول TenZ

مسابقات Esports هر ساله برگزار می‌شوند و بازی‌های مختلفی را شامل می‌شوند. امروز به سراغ یکی از بازیکنان مشهور به نام TenZ رفته ایم .یکی از بازی‌هایی که به تازگی به ورزش‌های الکترونیک راه پیدا کرده است Valorant است که طرفداران خود را جذب کرده است. این بازی بسیاری از بازیکنان CS:Go را به علت شباهت زیاد به سمت خود کشانده است.

بازی ولورانت ساخته‌ی شرکت Riot Games است که به بازی استراتژیک Leage of Legends نیز معروف است.

TenZ
TenZ

یکی از بازیکنان معروف و موفق بازی ولورانت Tyson Ngo است معروف به TenZ که در تیم Sentinels بازی می‌کند. TenZ در 5 می سال 2001 در کانادا متولد شد.

او بازی حرفه‌ای خود را در سال 2016 در بازی CS:Go شروع کرد و در ادامه با بازی ولورانت به شهرت رسید. او در گذشته در تیم Cloud9 بازی کرده است، ولی موفقیت خود را در تیم Sentinels با برد‌های پیاپی کسب کرده است.

TenZ از اتدا ولورانت را بازی کرده است و به این بازی علاقه‌مند شده استو او همچنین اولین پلیر ولورانت است که به رنک Radiant رسیده است.

او در بازی CS:Go هم به عنوان یک بازیکن حرفه ای ورزش‌های الکترونیک بازی کرده است.

TenZ با 1.8 میلیون دنبال کننده در توییچ و یک میلیون دنبال کننده در یوتیوب به یکی از معروف‌ترین بازیکنان ولورانت تبدیل شده است. او اولین جایزه خود را در تورنومنت ولورانت در ماه می 2020 تنها یک ماه بعد از تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه‌ای برنده شد.

در حال حاضر TenZ به علت شرایط کرونا، استریم و تولید محتوا می‌کند و بازی و مسابقه به صورت حرفه‌ای را کنار گذاشته است. به گفته او استریم از خانه برای او آرامش بیشتری دارد و مسابقات استرس زیادی به او مخصوصا در شرایط کرونا می‌دهد. این بازیکن هر هفته 2 ویدیو در یوتیوب خود بارگزاری می‌مند و در توییچ هم استریم می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها