ادغام اسکریپت رایگان ChatGPT در Nuke

Ureal Engine UE MetaHuman Creator digital humans types hairstyles clothing آنریل انجین میک هیومن دیجیتال هیومن موتور گیمینگ و بازی سازی آنریل

MetaHuman Creator

شرکت Epic Games خالق و توسعه دهنده Unreal Engine، با رونمایی از MetaHuman Creator نشان داد که به زودی به قدرت بی رقیب صنعت گرافیک

ادامه مطلب »

به تازگی اسکریپت رایگان ChatGPT که چت‌بات هوش مصنوعی OpenAI است، در نرم افزار ترکیبی Nuke از شرکت Foundry ادغام شده است و می‌توان از آن برای نوشتن اسکریپت‌های پایتون سفارشی استفاده کرد. در واقع این اسکریپت یکی از مواردی است که منجر به ادغام ChatGPT در برنامه‌های DDc شده است. با مازستا همراه باشید تا به جزییات بیشتر ChatGPT در Nuke بپردازیم.

ادغام ChatGPT در Nuke

طبق اطلاعات منتشر شده، می‌توان از ChatGPT برای نوشتن Python، Tcl یا BlinkScript در Nuke استفاده کرد.  در واقع علاوه بر متن ساده مانند مقالات، ChatGPT می‌تواند برای نوشتن و نظر دادن کد استفاده شود، چیزی که ChatGPTforNuke از آن استفاده کرده است.

این اسکریپت، دسترسی به مدل جدید gpt-3.5-turbo ChatGPT را از داخل Nuke فراهم می‌کند و می‌توان از آن برای نوشتن عبارات، همراه با کد در Python، Tcl و زبان BlinkScript در N‌uke استفاده کرد. کاربران همچنین می‌توانند درخواست‌های زبان طبیعی را تایپ کنند و با Chat‌GPT کدی را ایجاد کنند که می‌تواند مستقیماً در ویرایشگر اسکریپت Nuke جای‌گذاری شود. ChatGPT در Nu‌ke همچنین می‌تواند داده‌ها را از وب‌سایت یا ویکی استودیو برای تولید کدهای خاص حذف کند.

ادغام ChatGPT برای Blender و Houdini

Ch‌atGPT در Nu‌ke، در واقع تنها یکی از اسکریپت‌های جدیدی است که Chat‌GPT را در برنامه‌های DCC ادغام می‌کند. این چت بات مجهز به هوش مصنوعی، در بلندر و هودینی نیز ارائه شده است. در Blender می‌توان از ChatGPT به عنوان ویرایشگر متن استفاده کرد و در Houdini  می‌تواند به عنوان نوعی تابع کمکی مبتنی بر هوش مصنوعی در نرم افزار سه بعدی استفاده شود.

قیمت و سیستم مورد نیاز

ChatGPT در Nuke به Python 3.6 به بالا نیاز دارد، بنابراین با Nuke 13 به بالا سازگار است. برای استفاده، باید آن را به یک کلید OpenAI API پیوند دهید. سپس تولید کد، توکن‌هایی را مصرف می‌کند که در حال حاضر 0.002 دلار به ازای هر 750 کلمه کد، قیمت دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها