بازی Weird West تا مارچ 2022 تاخیر خورد

مانند بسیاری دیگر از برنامه‌های تعطیلات در دو سال گذشته، بازی Weird West نیز به تعویق افتاده است. بازی استودیو Devolver Digital و WolfEye Studios در ابتدا برای عرضه در ژانویه 2022 برنامه ریزی شده بود، ولی با ویدیویی که Raphael Colantonio منتشر کرد متوجه شدیم که این بازی تا 31 مارچ 2022 به تعویق افتاده است.

بازی Weird West تا مارچ 2022 تاخیر خورد
بازی Weird West تا مارچ 2022 تاخیر خورد

کولانتینو گفت که “در حالی که بازی خودمان را انجام می‌دهیم، از یک طرف متوجه شده‌ایم که این بازی واقعا عالی است و از طرف دیگر متوجه شدیم که این بازی هنوز کامل نیست”. این بازی در حال حاضر در حالت بتای خصوصی قرار دارد و به نظر تا به اینجا بازی خوبی بوده است،‌ ولی تیم توسعه دهنده قصد دارد تا چند مشکل را برطرف کنند و بهترین تجربه را به بازیکنان ارائه بدهند.

تیم توسعه این بازی همگی سابقه طولانی در این صنعت دارند. کولانتینو ادامه داد که ” هر بازیکنی تجربه خاص خود را دارد و اتفاقات زیادی ممکن است بیفتد که برخی از آنها ممکن است و بعضی ممکن است بد باشند، بنابراین ما قصد داریم تا بهترین تجربه ممکن را ارائه دهیم. به همین دلیل است که باید بازی را تا 31 مارچ 2022 پیش ببریم. از شکیبایی شما متشکریم”.

کولانتینو به عنوان یکی از بنیان گذاران استودیو Arkane، در گذشته بازی‌های جذابی مثل Prey و Dishonored را ارائه کرده است. بازی Weird West بازیکنان را به نسخه‌ای تاریک و عرفانی از غرب وحشی می‌برد و با اقدامات و کارهای بازیکنان سازگار می‌شود.

همانطور که در گذشته در مازستا مشاهده کرده بودیم این بازی پیش نمایشی را در ماه نوامبر منتشر کرد. این بازی به نظر قرار است تجربه زیبا و متفاوتی را ارائه دهد که با توجه به تیم سازنده قوی و ماهر آن غیر ممکن است که بازی خوبی نباشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها