دو نفر از مبتکران بازی یاکوزا سگ را ترک کردند!

توشیهیرو ناگوشی، خالق مجموعه Yakuza و دایسوکه ساتو، تهیه کننده این سری، هر دو خروج خود را از سگا و استودیوی Ryu Ga Gotoku اعلام کردند. ناگوشی در پیام خداحافظی اعلام کرد که از امروز استودیوی Ryu Ga Gotoku دوباره متولد شده است.

اگرچه معلوم نیست که برنامه‌های این استودیو در آینده چیست، ناگوشی معتقد است که این استودیو در نسل جدید پیشرفت چشمگیری خواهد داشت. پایه‌ای که آنها در طول این سال‌ها ایجاد کرد حال بر شانه این استودیو است و او امیدوار است که این استودیو و اعضای آن بتوانند همچنان رشد و پیشرفت کنند.

دو نفر از مبتکران بازی یاکوزا سگ را ترک کردند!
دو نفر از مبتکران بازی یاکوزا سگ را ترک کردند!

ماسایوشی یوکویاما سرپرست جدید این استودیو می‌شود و ریوسوکه هوری (کارگردان) و هیرویوکی ساکاموتو (تهیه کننده) با او در رهبری همکاری خواهند کرد. این استودیو همچنین ساخت سری یاکوزا را ادامه می‌دهد. بازی‌های آینده این سری تمرکز خود را بر ایکیبان کاسوگا، قهرمان اصلی Yakuza Like a Dragon ادامه خواهند داد.

دایسوکه ساتو درباره اعضای تیم این استودیو گفت که، این تیم بسیار خلاق است و از نظر او آنها نه تنها می‌توانند سری یاکوزا را دادمه دهند، بلکه در کنار آنمی‌توانند برای ساخت بازی‌های دیگر و توسعه استودیو نیز پیشرفت کنند. او همچنین اضافه کرد که همه اینها اعتماد به نفس خروج از این استودیو را بدون هیچ نگرانی به او می‌دهد.

سابقه ناگوشی در سگا به ساخت Virtua Racing بازمی‌گرددو او همچنین قبل ازپیوستن به استودیوی Ryu Ga Gotoku برا شروع سری یاکوزا، بازی‌های Monkey Ball را تهیه و کارگردانی کرده است. در ماه اوت شایعاتی درباره مذاکره ناگوشی برای پیوستن به Net Ease چین منتشر شد، البته هنوز خبری از هدف بعدی او در دسترس نیست.

یاکوزا یکی از فرانچایز‌های جذاب و قدیمی بود که همیشه ناگوشی را در کنار خود داشت. امیدواریم که خروج ناگوشی از این استودیو آسیبی به ادامه این فرانچایز نزند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها