چالش های مازستا : قوانین

هر هفته برای کاربران اینستاگرام، مسابقه ای تدارک دیده ایم که قدردان همراهی ایشان باشیم. این چالش های مازستا، هر هفته با طرح یک سوال، جایزه ای ناقابل را به برندگان تقدیم خواهد کرد.

چالش های مازستا
چالش های مازستا

در صورتی که تمایل به شرکت در این چالش ها دارید، لطفا با مطالعه شروط زیر به سوالات هفتگی پاسخ دهید. مسابقات هر هفته روز پنج شنه به صورت پست و استوری در پیچ اینستاگرام مازستا به نشانی DFM_Rendering برگزار خواهد شد.

مهلت پاسخ دهی به سوال 24 ساعت مطابق با زمان انتشار استوری سوال می باشد و با پایان نمایش استوری، مهلت پاسخ دهی نیز به اتمام خواهد رسید.

باید و نباید های شرکت در چالش های مازستا :

1- جواب سوال، فقط و فقط در باکس محل نوشتن جواب در استوری قابل پذیرش است. هیچ کدام از جواب هایی که به صورت دایرکت یا کامنت های جداگانه داده شده باشد، بررسی نخواهند شد. پس لطفا فقط در باکس مورد نظر پاسخ دهید.

چالش های مازستا
فقط پاسخ هایی که در محل جواب نوشته شده باشند مورد تایید می باشد.

2-ممکن است برخی از سوالات، نام یک قطعه سخت افزاری باشد. در این حالت تصویری از یک بخشی از آن قطعه به نمایش در می آید و شما می بایست نام آن قطعه را حدس بزنید.

توجه داشته باشید، نام قطعه برای ما مهم است نه اینکه مثلا بگویید این یک مادربرد است. باید مدل دقیق مشخص باشه

با توجه به اینکه قطعات سخت افزاری بسیار متنوع هستند، اگر به عنوان مثال ما تصویر بخشی از یک مادربرد را نمایش داده باشیم و جواب سوال مادربردی Asus Z590-P باشد، هیچ کدام از جواب های

“مادربرد ایسوس”

“asus z590”

asus z590-A

مادربرد Z590 و ….

قابل پذیرش نخواهد بود.

بدیهی است که فقط نام قطعه مورد نظر به صورت صحیح، که نشان دهنده همان قطعه مورد سوال است، پذیرش خواهد شد. پس اگر نام های دیگر و مشابه با قطعه مورد سوال را اعلام کرده اید، برنده مسابقه نخواهید بود.

جواب صحیح شامل نام برند، نام مدل کالا می باشد.

3-هر هفته یک جایزه برای برنده در نظر گرفته میشود. اگر تعداد برندگان بیش از یک نفر باشد، مبلغ نقدی جایزه بین 4 نفر از برندگان قرعه کشی خواهد شد.

4- توجه داشته باشید که قطعات مورد سوال در بازار ایران موجود هستند و چیزی نیست که مجبور شوید فقط سایت های خارجی را برای آن جستجو نمایید.

5-هدف از ایجاد چالش های مازستا، تشویق و تشکر از همراهانی است که سالهاست مطالب مازستا را دنبال میکنند.

موفق و پیروز باشید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها