مدلسازی به سبک AutoModeller

dfmadmin

آشنایی با Quixel

در ادامه معرفی نرم افزارهای گرافیک سه بعدی، به مجموعه نرم افزارهای قدرتمند شرکت معظم Quixel خواهیم رسید. به منظور آشنایی با Quixel و محصولات

ادامه مطلب »

AutoModeller یکی از پلاگین های بی نظیر و به واقع هیجان انگیز برای 3ds Max می باشد که قدرتی فراتر از تصور در مدلسازی خواهد داشت. این پلاگین با روش Drag & Paint به راحتی و با استفاده از تکسچرهای مورد نظر شما، اقدام به مدلسازی بروی احجام و سطوح Mesh های 3ds Max خواهد کرد.

AutoModeller

با استفاده از AutoModeller pro شما میتوانید مدلهای بسیار پیچیده ای را که تصور ساخت آنها نیز عجیب است با یک حرکت ماوس ایجاد نمایید. شما میتوانید در AutoModeller به راحتی tiling را کنترل نمایی، از UV Mapping های متنوع استفاده کنید و تمامی تکسچرهای 2D را به صورت Mesh بروی سطوح ایجاد نمایید.

با توجه به نوع سطح شما، AutoModeller به صورت خودکار هرجا نیاز باشد سطح را تقسیم بندی کرده و مدل را بروی سطح ایجاد میکند. این پلاگین قدرتمند بسیار سریع نیز هست و از تمام هسته های پردازنده شما برای محاسبات خود استفاده خواهد کرد. در نسخه AutoModeller Pro ، شما میتوانید روی هر سطح و Object به راحتی Paint کنید بدون اینکه نیاز به تنظیم هیچ گزینه ای باشد. فقط یک تکسچر انتخاب کرده و با ماوس روی سطح مورد نظر حرکت نمایید. اما شاید بهترین گزینه این باشد که در AutoModeller نسخه Pro شما میتوانید چند texture را به راحتی با هم ترکیب کرده و یک Brush قدرتمند ایجاد نمایید.

با استفاده از AutoModeller میتوانید احجام پیچیده معماری را در یک ثانیه ایجاد نمایید. همچنین مدلهای فضایی و درهم را به سادگی هر چه تمامتر ایجاد کرده و از سرعت تولید آن انگشت به دهان بمانید. توجه داشته باشید که هر کاری که انجام میدهید realtime بوده و نیازی به صرف زمان برای محاسبه و رندر و … نخواهد بود.

با AutoModeller Pro میتوانید صحنه های عظیمی را ایجاد کنید که تا قبل از این برای ساخت آنها نیاز به صرف زمان بسیار بسیار بالایی بوده است. شاید صحبت درمورد اتومدلر ، آنقدرها هم لازم نباشد. بنابراین شما را دعوت به تماشای تصاویر و ویدیوهای زیر میکنم تا به تمام توان آن در نرم افزار مکس آشنا شوید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

از اینکه شمارا میبینیم خرسندیم!

قبلا ثبت نام کردید؟

بستن

بستن

دسته بندی ها