ازراک خانواده اقتصادی ASRock Radeon RX 6600 Challenger را رونمایی کرد

شرکت ازراک به تازگی دو کارت گرافیک سفارشی را بر اساس مدل میان رده و ارزان قیمت RX 6600 را رونمایی کرده است که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد. با مازستا همراه شده و با سری ASRock Radeon RX 6600 Challenger آشنا شوید.

شرکت ازراک دو کارت گرافیک جدید و سفارشی را در خانواده Radeon RX 6600 Challenger رونمایی کرده است. هر دو کارت گرافیک بدون ارائه دستاورد جدیدی، از همان کولر پیشین که برای مدل هایی نظیر RX 6600 XT استفاده شده بود، بهره می برند.

ASRock Radeon RX 6600 Challenger
ASRock Radeon RX 6600 Challenger

البته ساخت یک کولر و PCB جدید برای یک کارت گرافیک ارزان قیمت و میان رده چندان منطقی به نظر نرسیده و دیگر شرکت ها نیز همین رویه را در پیش گرفته اند.

دو کارت گرافیک ASRock Radeon RX 6600 Challenger شامل مدل های دو و تک فن هستند. هر دو کارت گرافیک از ویژگی های مرسوم نظیر DirectX 12 Ultimate، HDMI 2.1 و گذرگاه PCI Express 4.0 پشتیبانی می کنند.

در بخش حافظه که هر دو محصول دارای 8 گیگابایت حافظه GDDR6 هستند، هیچ اورکلاکی روی نداده و ازراک نیز به مانند AMD و دیگر شرکت ها، این دو کارت گرافیک را برای اجرای بازی های FHD و رندرهای متوسط پیشنهاد می کند. سیستم های رندرینگ ارزان قیمت و میان رده می توانند روی سری Radeon RX 6600 Challenger حساب کنند.

کارت گرافیک ASRock Radeon RX 6600 Challenger ITX 8 GB نسخه کوچک تر است که در ابعاد ITX برای کیس های کوچک طراحی شده است. دومین کارت گرافیک نیز Radeon RX 6600 Challenger 8 GB استاندارد است که با دو فن همراه است. نکته جالب توجه در مورد این دو کارت گرافیک آن است که هر دوی آنها از فرکانس های مشابه بهره می برند.

در نتیجه خبری از اورکلاک در آنها نیست. آنها دارای فرکانس پایه 1626 مگاهرتز، فرکانس بازی 2044 مگاهرتز و فرکانس بوست یا اورکلاک 2491 مگاهرتز هستند. نسخه ITX با قیمت پایه RX 6600 عرضه می شود. هر دو کارت گرافیک از امروز وارد بازارهای جهانی می شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها