نسخه رایگان جدید Auto Character Setup 3

هنرمند و توسعه دهنده Lukasz Pazera، نسخه رایگان جدیدی از 3 Auto Character Setup، افزونه محبوب تقلید خودکار برای Modo  را منتشر کرده است. این نسخه‌ی رایگان که بر اساس ACS2 بوده، روند تقلید کاراکترهای دوپا را در نرم افزار سه بعدی Foundry و پخت آنها برای صادرات به دیگر برنامه‌های DCC ساده می‌کند.

3 Auto Character Setup
3 Auto Character Setup

یک ابزار اصلی برای تقلید شخصیت و انیمیشن در Modo

ACS یکی از اصلی‌ترین جریان‌های کاری هنرمندان شخصیت‌سازی‌ Modo است که در میانه راه بین یک افزونه شخص ثالث معمولی و یک محصول رسمی Foundry قرار دارد. شرکت Foundry ابزار ACS2 را در کانال یوتیوب خود در سال 2015 تبلیغ کرد و نام جانشین آن، ACS3 را که در حال حاضر در دسترس اولیه است، به عنوان یکی از ابزارهای تنظیم شده برای تبدیل ریگینگ در Modo بررسی کرده است.

3 Auto Character Setup یک سیستم کاملاً مژولار بوده که امکان ایجاد موجوداتی با هر تعداد اندام را فراهم می‌کند. از سوی دیگر ACS2 بر روی شخصیت‌های دوپا متمرکز است و کاربران می‌توانند آن را متناسب با شخصیت‌های خود تنظیم کنند.

نسخه رایگان جدید ACS2 شامل تمام ویژگی‌های پایه نرم‌افزار است، اما فاقد گزینه‌های پیشرفته مانند کنترل‌های squash-and-stretch، تطبیق IK/FK و هدف‌گیری مجدد است. علاوه بر این، این نسخه فاقد کتابخانه پست‌ها و اقدامات نسخه پولی و پشتیبانی از Mixamo بوده و دارای سیستم آنلاین تقلید شخصیت‌ها و کتابخانه انیمیشن ادوبی است.

قیمت و سیستم مورد نیاز 3 Auto Character Setup

نسخه رایگان ACS2 با Modo 601 SP5 به بالا سازگار است و روی سیستم‌عامل‌های ویندوز و macOS اجرا می‌شود. ACS2 برای استفاده در پروژه‌های تجاری مجوز دارد. نسخه‌ی رایگان آن اکنون با Modo Indie سازگار بوده در حالی که نسخه ارزان قیمت آن فقط با Steam Modo، یک افزونه‌ی جداگانه از طریق Steam در دسترس است.

نسخه پولی نیز با Modo 801 SP4 به بالا سازگار است و در حال حاضر 49 دلار قیمت دارد. 3 Auto Character Setup نیز در حال حاضر به صورت اولیه در دسترس است و 299 دلار قیمت دارد. هر خرید با مجوز جداگانه ACS2 همراه خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها