تبلیغات در بازی: EA هنوز هم می‌خواهد در بازی‌ها تبلیغ بگذارد

شرکت EA هنوز هم به دنبال قرار دادن تبلیغات در بازی‌ ها است، ولی برای چنین اقدام بزرگی قدم‌های کوچک برمی‌دارد. ناشر سابق FIFA و سری بازی‌های بتلفیلد برای مدت طولانی تبلیغات در بازی را در برنامه داشته است، ولی تبلیغات درون بازی همیشه موفقیت آمیز نبوده‌اند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

برنامه‌ی EA در مورد تبلیغات در بازی

همانطور که در مازستا اشاره کرده‌ایم، مدیرعامل شرکت EA، اندرو ویلسون دیروز از قطع همکاری EA با فدراسیون فیفا قرار داد. این دو مجموعه بعد از 28 سال همکاری خود را به هم می‌زنند. البته این تنها بخش گزارشات دیروز نبود. ویلسون همچنین درباره برنامه‌های آینده خود برای تبلیغات بازی به دنبال گزارش‌های مایکروسافت و سونی برای اضافه کردن تبلیغات به عناوین رایگان، صحبت کرد.

ویلسون گفت که قصد آنها حفظ و بهتر کردن تجربه بازیکنان است. به همین دلیل آنها در طول زمان مدل‌های مختلفی را آزمایش کردند، برخی از این مدل‌ها ادامه پیدا کردند و برخی دیگر بر اساس حمایت از بهترین تجربه برای بازیکنان متوقف شدند.

تبلیغات در بازی

بسته به بازی‌ها،‌ برنامه‌های EA در تبلیغات درون بازی با مشکلاتی رو به رو شد. برای بازی‌هایی مثل UFC4، بازیکنان با تبلیغات ناگهانی ارتباط برقرار نکردند و از قطع شدن گیمپلی بازی ناراضی بودند. همچنین، EA این تبلیغا‌ت را چند هفته بعد از انتشار بازی درون بازی قرار داد تا در نقد و بررسی‌های با‌زی گزارشاتی از آنها نوشته نشود. EA در نهایت بعد از واکنش شدید طرفداران این تبلیغات را غیرفعال کرد. یک سال بعد این شرکت اعلام کرد که دیگر هیچ برنامه‌ای برای تبلیغات در عناوین محبوبش ندارد.

البته برای بازی‌های دیگر به ویژه عناوین موبایل، ویلسون فکر می‌کند که تبلیغات جایگاه خاصی را دارد. تبلیغا‌ت دیگر بخشی از بازی‌های موبایل هستند و تقریبا هر بازی موبایلی رایگانی از تبلیغا‌ت و پرداخت‌های درون برنامه‌ای به عنوان راهی برای کسب درآمد استفاده می‌کند. نظرات خود را در مورد تبلیغات در بازی‌ با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها