کپکام از توسعه Street Fighter در آینده خبر می‌دهد

با از راه رسیدن Luke در پایان ماه نوامبر، بازی Street Fighter V رسما به انتهای  سفر خود می‌رسد. هیچ DLC دیگری برای این بازی برنامه ریزی نشده است و بازیکنان فقط می‌توانند منتظر بروز رسانی‌هایی برای رفع مشکلات باشند. با این حال کپکام قول داده است تا لوک نقش مهمی را در آینده فرانچایز Street Fighter ایفا کند و اکنون بازیکنان به دنبال اطلاعاتی درباره آینده این مجموعه هستند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

کپکام از توسعه Street Fighter در آینده خبر می‌دهد
کپکام از توسعه Street Fighter در آینده خبر می‌دهد

اکانت رسمی توییتر Street Fighter زاپن به تازگی تصویری را منتشر کرده که نشان می‌دهد که سالگرد 35 سالگی این مجموعه به صورت تصدفی در ادامه امسال جشن گرفته می‌شود. کپکام نه تنها 35 سالگی این فرانچایز را جشن می‌گیرد، بلکه به آینده این مجموعه نیز اشاره‌ای می‌کند.

با توجه به اینکه دیگر هیچ بسته الحاقی برای Street Fighter V وجود ندارد، ممکن است فقط چند ماه تا معرفی نسخه 6 این فرانچایز فاصله داشته باشیم. اولین بازی Street Fighter در آگوست سال 1987 منتشر شد، بنابراین می‌توان انتظار داشت تا در تابستان اطلاعات بیشتری درباره ادامه مجموعه کسب کنیم.

در اخبار دیگر کپکام، متاسفانه Capcom Cup 2021 به دلیل نگرانی‌های  کرونا لغو شد. این اعلامیه هفته گذشته اعلام شد و این دومین سال متوالی است که این برنامه لغو می‌شود. رویداد Capcom Cup ابتدا قرار بود در ماه فوریه برگزار شود، ولی اکنون به برنامه آنلاینی تبدیل شده است.

با این حال، یکی از بازیکنان معروف در آن شرکت نمی‌کند. Robinho در ابتدا با برنده شدن در مسابقات مقدماتی Capcom Pro Tour Brazil 2 واجد شرایط شد، ولی رویدادهای اخیر از آن زمان کپکام را مجبور کرده است تا او حضور او را لغو کند و حتی او را از تمام تورهای Capcom Pro محروم کند. Robinho به دلیل رفتارهای نامناسب در یکی از استریم‌های توییچ خود از این مسابقات برای همیشه محروم شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

houdini sidefx 3d modeling animation rigging simulation pyrofx solaris mantra هودینی رندرینگ مانترا پایرو CROWDS GRAINS VELLUM

Houdini (هودینی)

Houdini یکی از قدرتمندترین و تخصصی ترین نرم افزارهای مدلسازی، انیمیشن، شبیه سازی و رندرینگ جهان است. این نرم افزار قدرتمند بیشتر در استودیوهای بزرگ

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها