بلانکا و ساکورا از بازی Street Fighter به فورتنایت می‌آیند

سری بازی‌ Street Fighter امسال 35 ساله می‌شود و یکی از راه‌هایی که کپکام این مناسبت را جشن می‌گیرد، همکاری با اپیک گیمز است. از نظر فنی این همکاری زمان زیادی بوده که شروع شده و 4 کاراکتر از سری Street Fighter به فورتنایت آمده است،‌ ولی این هفته مشخص شده که این تیم 4 نفره به زودی 6 نفره می‌شود چراکه شخصیت‌های Sakura و Blanka در این بازی به بقیه ملحق خواهند شد. در ادامه با مازستا همراه باشید.

اپیک گیمز در طول سال گذشته شخصیت‌های پرطرفدار فیلم‌ها و بازی‌های دیگر را از طریق مسابقات،‌ بتل پس و فروشگاه درون بازی به فورتنایت اضافه کرده است. ساکورا و بلانکا در ابتدا به عنوان جایزه مسابقات به بازی اضافه می‌شوند، ولی تا اواخر هفته به فروشگاه درون بازی هم می‌آیند. قبل از ورود آنها به فروشگاه درون بازی دو مسابقه در جریان بوده کی یکی از آنها مخصوص موبایل و دیگری برای همه بازیکنان است.

برخلاف بقیه مسابقات شخصیت‌ها،‌ بلانکا و ساکورا به عنوان جایزه در مسابقات قرار نمی‌گیرند. تنها شانس شما برای بردن یک لودینگ اسکرین بوده که به نظر منصفانه است. این پس زمینه به احتمال زیاد برای خرید در دسترس قرار نمی‌گیرد؛ پس اگر طرفدار سری بازی Street Fighter هستید بهتر است که در این مسابقات شرکت کنید.

بازی Street Fighter

مسابقات اختصاصی موبایل قرار است در حالت بدون ساخت و ساز جدید فورتنایت و در تاریخ 27 آوریل برگزار شود و مسابقه دیگر پلتفرم‌ها در حالت معمولی و 28 آوریل انجام می‌شود. بازیکنان این فرصت را دارند تا در طول مدت زمان سه ساعته این مسابقات 10 بار بازی کنند. نحوه امتیازدهی این مسابقات را می‌توانید در وب‌سایت اپیک گیمز مشاهده کنید. شما می‌توانید با پلتفرم‌های مشخص شده در هر دو مسابقه شرکت کنید تا شانس دریافت جایزه را برای خود دو برابر کنید. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در مورد این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها