در حال حاضر بازی Forza Horizon 5 بالاترین امتیاز در سال 2021 را دارد

انتظار نمی‌رود که یک بازی ریسینگ تبدیل به بازی سال شود، ولی بهتر است برای فورزا جا باز کنید. در حال حاضر بازی Forza Horizon 5 بالاترین امتیاز در سال 2021 را دارد

ماه نوامبر آمده است و وقت آن است که بازیکنان پس از امتحان کردن تمام بازی‌های سال 2021، بازی موردعلاقه خود را انتخاب کنند. قرار است تنها 5 بازی در بین بقیه در برتری قرار بگیرند. بازی‌های Ratchet and Clank: Rift Apart، It Takes Two و Metroid Droid همگی در این لیست برتر وجود دارند.

در حال حاضر بازی Forza Horizon 5 بالاترین امتیاز در سال 2021 را دارد
در حال حاضر بازی Forza Horizon 5 بالاترین امتیاز در سال 2021 را دارد

جشنواره‌ها و برنامه‌های زیادی وجود دارند که همگی به بازی‌ها جایزه می‌دهند. در سال 2020 بازی The Last of Us 2 بیش از 300 مورد از آن جایزه‌ها را برنده شد. البته بزرگترین جایزه، The Game Awards است که جایزه GOTY را در همان سال به TLOU2 اعطا کرد. تا به حال یک بازی ریسینگ نتوانسته برنده یک GOTY شود، اما ممکن است این شرایط در 2021 تغییر کند.

همانطور که در مازستا اعلام کردیم، فورتزا هورایزن 5 برای یک بازی ریسینگ توانسته تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبلی بکند. نسخه جدید فورتزا نیز در مکزیک جای می‌گیرد و نقشه جهان بازی که 50 درصد از نسخه قبلی بزرگ‌تر است را ارائه می‌دهد.

این بازی به تازگی منتشر شده است و نقد و بررسی‌های فوق‌العاده‌ای دریافت کرده است. این نقد‌ها به قدری زیاد بودند که این بازی را صدرنشین سال 2021 کرده است.

نمرات دریافتی فورزا در حال حاضر همگی بالای 90 هستند و در حال حاضر تنها 4 بازی نسل جدید امتیازات بالاتری نسبت به فورزا دارند. تمامی نظرات فورتزا منتشر نشده‌اند، ولی به زودی از منابع معتبری زیادی نمرات جدید فاش می‌شود.

این بازی قرار نیست این امتیاز را تا ابد با خود نگه دارد، ولی برای عرضه اولیه امتیازات خیلی خوبی دریافت کرده است که بازیکنان را هیجان‌زده‌تر برای امتخان آن می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها