اولین DLC بازی Forza Horizon 5 در حال تست است

بازی Forza Horizon 5 بالاخره قرار است اولین DLC خود را دریافت کند. طبق توییت یکی از کارمندان ایکس باکس متوجه شدیم که محتوای بیشتر این بازی در راه است پس رانندگان آماده باشند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

اولین DLC بازی Forza Horizon 5 در حال تست است
اولین DLC بازی Forza Horizon 5 در حال تست است

این خبر از Aggiornamenti Lumia، یک اینسایدر ایتالیایی در ایکس باکس به دست رسیده است که سابقه خوبی در اخبار ایکس باکس داشته است. با رکورد 15 میلیونی فورزا که درباره آن می‌توانید در مازستا بخوانید، این DLC جدید می‌تواند سر و صدای زیادی ایجاد کند.

متاسفانه، در مورد این DLC بازی Forza اطلاعات زیادی نداریم، ولی می‌دانیم که این DLC در حال حاضر در دست تست و بررسی است. البته نام داخلی این DLC در حال حاضر “Woodstock_DLC_Flight” است و این تمام چیزی است که در حال حاضر می‌دانیم. به نظر این نام نشانگر هیچ چیزی نیست پس ذهن خود را درگیر محتویات این DLC از طریق اسم رمزی آن نکنید.

با توجه به اینکه این DLC در حال حاضر در مرحله آزمایش است، به احتمال خیلی زیاد به زودی اخبار تاریخ انتشار این بازی منتشر می‌شود. شما می‌توانید برای مطلع شدن از اخبار بیشتر بازی Forza Horizon 5 با مازستا همراه باشید.

در اخبار دیگر مربوط به ایکس باکس، بازی‌های رایگان ماه مارس برای اشتراک Xbox Gold به تازگی توسط مایکروسافت معرفی شدند. شما می‌توانید 4 بازی را به صورت کاملا رایگان با تهیه اشتراک ایکس باکس گلد بازی کنید. این بازی‌ها شامل Flame In the Flood، Street Power Football، Sacred 2: Fallen Angel و SpongeBob Truth or Square می‌شود.

این بازی‌‌ها در ماه مارس رایگان می‌شوند و تا پایان ماه فرصت خواهید داشت تا آنها را با خرید اشتراک ایکس باکس گلد به کتابخانه خود اضافه کنید. شما می‌توانید با خرید اشتراک Game Pass Ultimate نیز که شامل Xbox Gold و EA Play می‌شود این بازی‌ها را دریافت کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها