Forza Horizon 5 قرار است 24 ماشین جدید دریافت کند

Forza Horizon 5 همانطور که در مازستا اشاره کرده‌ایم یکی از بهترین بازی‌های امسال است که با بیش از 600 خودرو در شرف بزرگ‌تر شدن است و قرار است 24 ماشین جدید به این بازی اضافه شود. Playground Game برخی از موارد اضافه شده را معرفی کرده است.

در بروز رسانی‌های فصلی سری دوم و سوم، بازیکنان می‌توانند منتظر تعداد زیادی ماشین جدید و براق باشند که برخی از آنها قبلا در سری‌های مسابقه‌ای ظاهر شده‌اند و طرفداران فورتزا برای آنها ارزش زیادی قائل هستند.

Forza Horizon 5 قرار است 24 ماشین جدید دریافت کند
Forza Horizon 5 قرار است 24 ماشین جدید دریافت کندForza Horizon 5 قرار است 24 ماشین جدید دریافت کند

برای شروع تیم توسعه بازی لامبورگینی آونتادور J 2012 را معرفی کرد که نسخه بدون سقف آونتادور موردعلاقه طرفداران است. ماشین بعدی فراری 599 Gto 2011 است که یک خودروی زیبا و سریع دیگر از یک سازنده معروف ایتالیایی است. شما می‌توانید این ماشین‌ها را در استریم زنده توسعه دهندگان تماشا کنید.

ماشین‌های قابل توجه دیگر شامل Lamborghini Espada 400 GT 1973، Maserati 8CTF 1939، Lotus Carlton 1989، Donkervoort D8 GTO 2013 و ماشین مورد علاقه همه Peel p50 و دیگر ماشین‌ها می‌شود. همه ماشین‌های جدید را می‌توانید از طریق لیست جشنواره، فروشگاه، Car Pass یا چرخ گردانه به دست آورید. به خاطر داشته باشید که این ماشین‌های داغ در طول‌ هفته‌های آینده به تدریج وارد بازی می‌شوند.

محتوای کریسمس بازی که درواقع بروز رسانی سری 2 بازی است در 9 دسامبر آغاز می‌شود. علاوه بر خودرو‌های جدید این بروزرسانی تزئیناتی را با تم تعطیلات کریسمس نیز قرار است به همراه داشته باشد.

متاسفانه، به همان اندازه که می‌توانید برای ماشین‌ها و جوایز جدید هیجان زده باشید، بسیاری از بازیکنان کنسول در فعالیت‌های مختلف با لودینگ‌های بی‌نهایت مواجه شده‌اند که حراج‌ها و مسابقات سوپر 7 را خراب کرده است. تیم پشتیبانی اعلام کرده است که از این مشکل آگاه است و در اسرع وقت راه حلی را برای آن منتشر می‌کند تا همه از جشنواره Horizon لذت ببرند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها