یکی از بازیکنان Forza Horizon 5 به دلیل طراحی ماشین کیم جونگ اون 8000 سال بن شد

بازی Forza Horizon 5 ماه گذشته برای ایکس باکس و رایانه‌های شخصی عرضه شد و استقبال خیلی گرمی را با خود بهتر از آنچه هرکس تصور میکرد داشت. همانطور که در مازستا اشاره کردیم این بازی قبل از عرضه رسمی بیش از یک میلیون نفر بازیکن داشت و این تعداد زمانی که بازی در دسترس همه قرار گرفت بیشتر از آن نیز شد. حال خبرهایی از کیم جونگ اون و Forza Horizon 5 به گوش رسیده است.

این بازی حتی نزدیک به نامزد شدن برای بهترین بازی سال نیز شد، ولی متاسفانه نتوانست خود را به موقع به نامزد‌های دیگر برساند. البته هفته دیگر این بازی قرار است برای جوایز دیگری نامزد شود.

یکی از بازیکنان Forza Horizon 5 به دلیل طراحی ماشین کیم جونگ اون 8000 سال بن شد
یکی از بازیکنان Forza Horizon 5 به دلیل طراحی ماشین کیم جونگ اون 8000 سال بن شد

فورتزا هورایزن 5 علاوه بر پس‌زمینه‌های خیره کننده و گیمپلی فوق‌العاده به دلیل انتخاب‌های شخصی سازی ماشین نیز مورد تحسین قرار گرفته است. بازیکنان حتی می‌توانند به شخصیت خود اندام مصنوعی نیز بدهند. البته شخصی‌سازی خودروها را نمی‌توان فراموش کرد که به نظر محدودیت‌های قابل درکی دارد.

به نظر می‌رسد یکی از بازیکنان متوجه شده است که پس از شخصی‌ سازی به خصوص ماشین خود تقریبا 8000 سال از بازی محروم شده است. طراحی او توسط یکی از دوستان او در ردیت منتشر شده است و به نظر می‌رسد که این محرومیت کمی منطقی بوده است. محرومیت او می‌تواند به درج چهره کیم جونگ اون، هشتگ Send Nukes یا تغییر نایک به نوک مربوط باشد.

چیزی که هنوز معلوم نیست این است که آیا بازیکن ناشناس تصمیم به اعتراض می‌گیرد یا نه؟ همچنین معلوم نیست که طول مدت محرومیت او درست باشد یا نه، از آنجایی که سال 9999 کمی غیر منطقی به نظر می‌رسد. به نظر این درس عبرتی برای همه کسانی است که تصمیم دارند از لوگوهای سیاسی یا به تصویر کشیدن رهبران جهان بر روی خودرو‌های خود استفاده کنند. البته هیچکدام از اینها نیاز به گفتن ندارد چون دلیلی برای استفاده از چنین لوگوهایی وجود ندارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها