هرآنچه درباره Forza Horizon 5 می‌دانیم

در کنار Halo Infinite و Gears of War یکی دیگر از بازی‌های انحصاری مایکروسافت Forza است که بین علاقه مندان به ماشین خیلی مشهور است. جدیدترین نسخه این بازی هیجان انگیز با نام Forza Horizon 5 در مکزیک جای می‌گیرد و اطلاعات زیادی را از آنجایی که 2 هفته دیگر منتشر می‌شود فاش کرده است.

هرآنچه درباره Forza Horizon 5 می‌دانیم
هرآنچه درباره Forza Horizon 5 می‌دانیم

Forza توسط استودیوی Playground Games ساخته شده است که در نسخه‌های قبلی کار خیلی خوبی انجام داده بود. مایکروسافت Forza Horizon 5 را در مراسم E3 در سال 2019 منتشر کرد. در همان سال اعلام شد که این بازی در مکزیک جای خواهد گرفت، ولی برخلاف نسخه‌های قبلی که هر 2 سال منتشر می‌شدند، این نسخه 3 سال برای ساخت زمان برد و به گفته تیم تولیدکننده از این یک سال اضافه به خوبی برای بهبود بازی استفاده کردند.

بعد از رانندگی در روستاهای انگلیسی دیگر وقت آن است که به مکزیک برویم. دنیای Forza 5 از نسخه قبلی 50 درصد بزرگ‌تر است و 11 ناحیه مختلف برای کشف دارد. آب و هواهای جدید بر اساس فصل‌های مختلف بازی با توجه به موقعیت مکانی نیز به این بازی اضافه شده‌اند که به جذابیت بازی می‌افزاید.

مانند نسخه‌های قبلی شما می‌توانید در فورتزا 5 با ماشین‌های مختلف به مکان‌های مختلف جهان باز بازی رانندگی کنید. این بازی همچنین بخش چندنفره‌ای خواهد داشت که همانند نسخه قبلی خواهد بود. البته حالت‌های دیگری نیز اضافه کرده است که می‌توانید در تریلر زیر مشاهده کنید.

هر نسخه بازی Forza Horizon 5 شامل چند ماشین اصلی می‌شود که کاور بازی هستند. کاور این نسخه از بازی مرسدس بنز AMG-1 و مرسدس hypercar است که هر دو فوق‌العاده‌اند.

پیش خرید بازی فورتزا 5 از الان شروع شده است و شامل 3 نسخه از 60 تا 100 دلار می‌شود. از آنجایی که این بازی انحصاری Xbox است، قرار است در روز انتشار برای کاربران گیم پس در دسترس قرار بگیرد.

این بازی دو هفته دیگر منتشر خواهد شد و قطعا یکی از بهترین‌ بازی‌های ماشینی جهان باز است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها